Thread: S2 Licence-s3
View Single Post
Old 13.4.2008   #13
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Jo jsem, demo sem hral mesic-dva. Sem si ?íkal, 700 za plnou není moc, budu mít s kým hrát a budu mít GTRka. Jenomže nabídka server?, kde se jezdí GTRka je hodn? malá. Aktuáln? vidím 6, ale jenom jeden kde se dá hrát, protože tam nebudeme dva. A to ConeDodgers1, na dvojce v??n? nikdo není. Když sem to vid?l poprvé, 20-30 lidí, tak sem si ?íkal, že budou po?ádné závody. V demu mi první jeden dva v?tšinou uleji s ?asem blízkým sv?tovymu rekordu a zbytek byl zase takovy, že neodjel jedno kolo v celku. Myslel sem, že budu mít vždycky s kým závodit. Jenomže ouha. Když ješt? stojíme na startu, tak to vypadá super. Jenomže pak se n?kdo nerozdeje, protože u toho prost? nesedí. V nejlepším je ješt? v první desítce, takže zbytek se namele. (Za to asi nem?žou, mám vyzkoušeny, že vyhnout se tam je hodn? t?žký). Když to náhou p?ežiju nebo je novy start, tak n?jaky zas n?kdo nedojede do první zatá?ky a za?ne z trávy couvat kolmo do trati. Buch to do n?ho. (Aby bylo jasno, tra? AS3 (national), takže n?jaky 250km/h). Auto v hodinach, nejlepe vemu ješt? 5-6 s sebou nebo n?kdo m? když to nejsem já. Když dojedu do první zatá?ky a ustojim to žduchání zezadu, jako že to není jeden ?uk, ale op?t n?kolik. To není závod?ní, to je o tom p?ežít v celku první kolo. Pak mám jist? postarany o místo v první desítce, protože zbytek nedojede. Když to shrnu.

1. Myslel sem, že to hraje hodn? lidí => nebudu mít problém najít jakoukoli tra? s jakoukoli kategorií a to s minimáln? 10 závodníkama. Vubec, no neva. Aston National je fajn a jeden server s lidma existuje.
2. Nehody se stanou vždycky, to jo. Mužu n?koho nabourat, m?že n?kdo m?, se prost? stane. Ale abych ?ekal 20 min na závod a pak 6x skon?il v prvním kole, to je moc.
3. Když bylo u dema napsany, že tam m?žu potkat kohokoli, tak sem to bral. Tady jede ?lov?k za sebe a chová se jak hovado.
M?že být pomalý, taky sem byl. M?že n?koho nabourat. Ale bu? se ti lidi nedivaj na zavody v televizi, ne?ídí auto anebo v?bec nemyslí. Napadlo by n?koho normálního couvat do rozjetyho pole? Odstavit to na horizontu nebo v zata?ce nejlepe n?kde, kde není vid?t? Na to nepot?ebuju ani závodní licenci ani ?idí?ák. Na to sta?í zdravý rozum. Když jedu 250, tak kolik ujedu, než mi dojde, že tam stojí a to nemluvím o bržd?ní.
Beru modry vlajky, upln? zastavit mi pokazí "m?j" závod, ale m?žu uhnout a p?ibzdit a ne kli?kovat pul kola.
4. A samotny závod?ní. Párkrát sem potkal ?lov?ka, co byl +- st?jn? rychlý jak já. T?i kola sem se p?edjížd?li v zatá?kách, ale vždycky tam bylo místo pro toho druhyho. Ale pro v?tšinu p?edjetí znamená natla?it se do vnit?ní stopy, dupnout na to a doufat, že ho druhy takovy nezbo?í ze zadu a že ten p?edjížd?ny ?u?í do zrcátek a prost? nezato?í. Do t?ch zrcátek by m?l, to jo, ale aby musel skoro zastavit. Stejn? jak jízda mimo ideální stopu, aby nemohl být p?edjen vnit?ní stopou, beru ví o m?. Má plusové body, ale p?ece nezato?í když už sem vedle n?ho a nabere m?? Vytlá?ení na rovince to samé. Jedem vedle sebe a zni?eho nic bum do m? z boku. Taky to p?etá?ení jak ve filmech, že m? nabere v zatá?ce, nejlépe n?jakíé rychlé, jeno zlehka ?uk do blatníku a už se vezu.
Už se to psal, nehody se stanou, ale abych za celý den nedoje jeden jediný závod od 1.kola do 10.kola se jednou zastávkou. Dneska sem teda dojel dva. Jeden jenom o kolo zp?t, kdy sem v boxe ?ekal skoro minutu na opravu auta, protože n?jaky vul zustal stát v zatá?ce. A druhy, protože sem startoval z 5.místa, tak se m? crash v první zatá?ce vyhnyl, ale stejn? tam byla kolize a byl sem vyšet?ovan adminy, nakonec to moje vina nebyla, ale ono se t?žko n?jak mluví (píše), když ješt? jedu. A stejn? zase oprava v boxe, bylo to n?jaky nahnuty.
Hra je to super, to jo, ale ti lidi co je potkavam, když ud?lá takovou blbost, tak napíšu sorry a ne když se zeptám, co to bylo, tak mi napíše "". Není závod, abych nedojel s otiskem v karoserii p?i nejlepším. Jediny št?stí, že se nem?žu zabít, už bych tu nebyl.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote