View Single Post
Old 6.2.2011   #12
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Celkem povedene kolo. Treti misto me potesilo. I casy ktery jsem jezdil byly pekny 4x mezi 4,64 a 4,66. Necekal jsem a byl optimisticky naladen na R1
R1: Start celkem povedeny. Obcas nejaky souboj s Lubikem. Pak jsem ho nechal jet, aby sme dotahli Hafika, ale on se na me vykasla a ujel . Navic jsem se prestal soustredit a dotah me Nicam! Souboje s nim pekny a jsem rad ze jsem se ubranil. Uff - BEDNAAAA - podruhy za sebou
R2: S nalozi 40kg jsem uz nic neocekava (navic uz jsem mel splneno). Po startu jedno misto ztrata ale behem prvniho kola jsme ho ziskal zpet a jeste o jedno polepsil (diky kontaktu mezi Lubikem a Ghostem). Dojel jsem skupinku prede mnou a povedlo se mi dostat na 4tej flek, ale pak priletel klouczech a dal me. Jenze on me protlacil cilem 13teho kola a predlej az v T1. a pak se restartnul zavod. Takze mam 4ty misto nezaslouzene. Skoda ze si me nepredjel driv, ale tohle nikdo nemohl vedet, holt smula
Celkem z toho mam dobry pocit. Necekal jsem, ze si tak pekne zazavodim. Spooouuuusta souboju a pekny umisteni, na to ze jsem jel s kilama (do ted max 5kg)

Edit: Tak se opravuji. Klouczech me protlacil cilem 12teho kola pred sebou. Trinacte jsme jeste sice zvladli, ale 2/3 pole uz ne. proto jsem si myslel, ze se pocita najezd do trinacteho a ne odjetych 13 kol (jen by me zajimalo, jak na tom budou ti co to nestihli )

Last edited by mufisto; 6.2.2011 at 23:09.
mufisto is offline