View Single Post
Old 20.3.2011   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: 1, celkem v pohod?.

R: start na pohodu, Klouczech ne?etl pravidla a uleh?il mi situaci. Po startu dobrý, povedlo se mi v prvním kole odsko?it a pak jsem tak n?jak už jen zvyšoval náskok. Káze? jezdc? o kolo byla až na jednu vyjímku výborná, díky (porušil jsem pravidlo o zákazu troubení, na tu jednu osobu jsem ... edit...). Jedinou chybu jsem ud?lal v boxu, kdy jsem si strategii ma?kal naslepo v posldních zatá?kách p?ed zastávkou a místo nem?nit gumy jsem si nastavil ješt? p?idat palivo... Takže jsem vym?nil gumy a ješt? p?ilil palivo navíc. Našt?stí m? to te? nic nestálo, akorát plánovanej time attack se nekonal, protože perfektní gumy jsem omylem vym?nil za nový nejetý. V jiných závodech by to ale byla fatální chyba, p?íšt? si musim ješt? v boxové uli?ce zkontrolovat co jsem to vlastn? nama?kal (tohle nebyla opravdu klidová tra?). Takže v pohod? 1.

EDIT: Sorry za troubení CHS Dendy, jsem to zkouknul z replaye a ono to bylo tady t?žký poušt?t. P?íšt? to snad bude lepší, i když trochu víc ohleduplnosti by n?kdy neškodilo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 20.3.2011 at 21:51.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote