View Single Post
Old 18.12.2007   #13
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 4. Musel jsem behem kvaldy odejit a ztratil jsem 10 minut. Pak jsem zajel 3 ostry kola. Po tretim jsem byl spokojeny, tak jsem dal spectate.

R: Uz dva tydny zpatky jsem mel jasno, ze pojedu na 45 minutove stinty.
Po startu se zezadu prehnal Loukota, takze jsem byl paty, navic uz po prvnim kole se za mnou udelala mezera, takze jsem jel v klidu a soustredil jsem se na deni pred sebou. Ve druhym kole to Felix poslal do travy - pozice zadarmo. Na zacatku tretiho kola jsem to poprve zkusil na Miriho, ale zatim neuspesne. O kolo pozdej uz se mi to po peknym souboji povedlo. Pak jsem zacal dotahovat Loukotu. Predjel jsem ho prekvapive rychle, cekal jsem, tuzsi souboj, ale budiz. Pak uz zbyval jenom Ghost, ktery ale mel solidni naskok. Kdyz se pak pred 45. minutou pripojil eraser, tak jsem si rekl, ze asi pojedou brzo do boxu, tak jsem zajel taky. K mymu prekvapeni ale nezajeli. Doslo mi, ze jedou na dva stopy, tak jsem zacal tlacit, abych ziskal na muj treti stop dostatecny naskok. Zrejme jim ale odesly gumy, protoze jsem je i s plnou nadrzi dojizdel a po jejich stopu jsem mel naskok 25s. Ten jsem do dalsi zastavky natahl na nejakych 40s. Cekal jsem, ze to na udrzeni vedeni stacit nebude, ale stihl jsem to o necely 3 sekundy. Pak uz docela pohoda, az na jedny hodiny v cilove sikane a krece v prave noze po druhe hodine -> musim zapracovat na fyzicce.

Takovy zavod jsem podstoupil naposled. 3 hodiny jsou prece jenom trochu moc.
Diky vsem za zavody, na dalsi kombo se tesim uz ted.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote