Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 2.9.2005   #10
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Hodim sem co jsem psal na jinym foru:

Tak jsem si to koupil. A musim rict, ze jsem docela hodne na rozpacich.
Odemknuti bylo bez problemu. Po startu jsem vlezl do hry, kde se me to zeptalo, jak se chci jmenovat, odkud jsem apod. Tlacitka skoro nereagovala, jak pomala odezva to byla, musel jsem je vzdycky aspon sekudnu podrzet abyu se neco stalo. Vyplnovani 3 radku mi tak zabralo asi 5 minut. V menu, dobre znamem z dema jsem vlezl do settings, ze si vyberu auto. Mate do zacatku 2, predokolku, co vypada jako Fiat Punto (pesky bych byl rychlejsi) a nejakou malou formuli. Kdyz jsem chtel prohodit tyhle 2 auta, tak jsem vzdycky musel zmenit druh zavodu, coz z nejakych mne neznamyho duvodu trva hodne pres minutu. Muzete si menit skiny, kazda zmena skinu trva dobrych 20 vterin, pricemz ve sve neskonale naivite jsem si myslel, ze jiz nacteny skiny se mi po znovuotevreni nactou ihned. Omyl. Trati je tam asi je tam asi tak 10, ale jsou to short a long verze, takze druhu trati je tam tusim 4 nebo 5. Na trati se to chova myslim fajn, i kdyz mam opet problem (jako vzdycky s ISI fyzikou), ze je to nejaky gumovy, ale to se casem podda. Zvuk je skvely, a clovek se jen spokojene usmiva. Grafika je hodne dobra, ale na muj vkus ne vyborna. Je tam vsude pouzit multitexturing, kdy na hodne detailni texture asfaltu jsou zoufale nedetailni textury car, spar apod. Jel jsem tak na 70% detaily a i tak se o plynulosti zrovna hovorit nedalo (P4 3.4GHz, 1GB ram; GF6600GT). Pri opetovnym nastartovani hry jsem neveril vlastnim ocim. Od poklepani na *.exe do naskoceni menu uplyne zhruba 3 minuty!! Nevim, jestli je to jen mym PC (demo se chova uplne v pohode), nebo samotnou hrou, ale tohle je proste maximalni opruz. Mam pocit, jako by si to na netu pokazdy overovalo, jestli to nemam cracknuty.
Takze zatim jsem z toho lehce rozcarovan a nejsem si jist, jestli jsem tu tisicovku radsi nemel utratit za neco jinyho. Uvidim jeste jak na tom budou mody. Do te doby zustavam jednoznacne u LFS
takhle to vypada u me na PC 1280x960 32bit - zhruba 70% detaily
1280x960 32bit - vsechno na max, krome aniso

Na tech druhych shotech je videt i FPS

NUtno ovsem podotknout, ze se mi muj komp (procesor) prehriva, takze problem s pomalym nacitanim a malym FPS muze byt i tady. Na druhou stranu mi to nikde jinde nedela

__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote