View Single Post
Old 1.5.2011   #5
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: nejak jsem se prepocital s palivem, takze jsem do boxu jen tak tak. Na vyjezdu penalizace a pak jsem mel natankovano malo. Takze jsem dal asi jen 4 kola a moc se mi nepovedly. Ale 7. misto nebylo tak spatny
R: Na startu jsem dal Petra, ktery nejak zaspal nebo co a navic byl o dost tezsi nez ja. Potom jsem chvili tlacil na Flamea a podarilo se mi ho udolat. Chvili na me talcil on, ale pak se zniceho nic odpojil ani nevim proc. Petrovi se mi podarilo trochu cuknout, ale vedel jsem, ze je tezsi a pojede lepsi casy az ja zajedu do boxu. Tak jsem se snazil i potom a kdyz se Petr vracel na trat, tak to bylo o chlup. Pak udelal chybu a ja mel solidni naskok. Jenze, nechapu proc, ale auto zralo nejak moc. V trninkovych jizdach mi na 34 kol stacilo 75l, ted mi nestacilo ani 77!! Dve kola pred cilem, uz jsem obcas ubiral a v poslednium kole docela casto. Benzin dosel asi 50m pred cilem a mel jsem to jen tak tak, ze jsem projel cilem pred Petrem. 4. misto ale jen diky dobremu propoctu na konci. kdy jsem dobre posetril
Asi si budu muset zopakovat matematiku pro zakldni skolu, pac jsem mel s benzinem problem porad! Zajimave je, ze opravdu v treninku to zralo podstatne min. Priste si dam radsi vetsi rezervu
mufisto is offline   Reply With Quote