View Single Post
Old 24.3.2015   #1158
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
já vyzkoušel už ledacos, abych ten problém s blikající textrou eliminoval, v?etn? ?istých instalací Winu. Dnes jsem to ?ádn? otestoval s italií GT na monze za všech podmínek, jak pov?trnostních, ?asových, grafických detail?, štoural jsem se i v catalystech. Když tak to n?kdo prosím omrkn?te, jestli to tam fakt nemáte, to je divný, že bych to m?l jen já. Nejvíc to d?lalo v druhé šikan? Monzy. Na druhou stranu, tam byly úseky, kde to ned?lalo v?bec, a? jsem auto nasm?roval jakkoliv. (rovinka za t?etí šikanou)
To maji stejnou chybu jako meli s Nismo. v1.1.4
Kupodivu to dela jen v te druhe sikane, drive nez tam jsem si toho nevsimnul, asi proto to zatim neodstranili, spatne se na to prijde?

Klidne jim to tam dej jako bug, obrazky pouzij pokud chces. Ja uz svuj limit na postovani bugu prekrocil vcera
"Blikaji" vsechny ty srouby na volantu 458 GT2, druha sikana Monza, 10:30, mid clear. To neni bug GPU ale bug modelu a jeho otexturovani. Kdyz nekdo da 2 textury presne na sebe, coz v jednickach a nulach jde, tak toto to bude delat. Logo mi neblika ale to muze byt pohledem, edituji si vsechny pohledy z pozice ridice podle sebe.



Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
JackCY vies ma trosku naviest popripade mi poslat set? Dnes by som mal is pretek na Norde s E30 a skusal som aj makky aj tvrdy setup, vsetko je extremne uskakane, tak jedine co som vyladil su prevody
Skace to, ladim to uz nekolik dni online po te co jsem nebyl spokojen ze s 190E to na touristu lehce zajedu za 7:00.xxx a s E30 jsem byl rad za 7:05.
Nakonec jsem to hodil z okna a zacal to nastavovat podle cisel z car engineeru od znova. Takze prvni co jsem odstranil je ten nesmyslny velky rozdil mezi frekvenci predniho a zadniho odpruzeni. To auto totiz neskace, nepretaci se a nejede jak kdyz me chce zabit proto ze je moc tvrdy zadek. Ale proto ze ten predek je jak beton a zadek naopak mekky jak bahno oproti nemu. Zadek tak vsechno vytlumi kdezto predek skace jako koza, zminoval jsem to drive kdyz jsem s E30 zacinal v AC jezdit ale na hodne tratich se s tim da vyrovnat ale na skakajicich ne. Vzal co jsem mel ze skakajiciho Nurburgring GP a postupne to patlam, jednu zmenu a zkousim, a znovu a znovu.
Predni pruzinu minimum, coz je asi 3.9Hz, zadni tak tvrdou jak zvladnes, proste co nejvic aby se dostala co nejblize k te predni frekvenci 3.9Hz.

Pozor na tlumice, jak hnes s pruzinami zmeni se ti tlumeni, je opet videt v car engineeru.

Proc ta E30 jindy tak pretaci? Protoze kdykoliv slapnu na plyn moc vahy se prenese dozadu nebot je zadek mekky i kdyz se daji tlumice tvrde a chova se to pak spis jak Porsche 911 nez auto s 50/50 vahou. I kdyz E30 DTM by mela byt dokonce 53/47.

Auto je najednou stabilni, nepretaci, nezabiji, skoro neskace. A jede 7:00.xxx.
Po uprave tlumicu pod 7min na Tourist, po vyzkouseni odklonu a jejich snizeni, ano snizeni, lepe zataci, a s nizsimi kridly ktere diky stabilni zadni naprave jsou ted i mozne to je na Touristu 6:56. Starosti s pretacejicim zadkem jsou pryc, slapnu podlahu ven ze zatacky a jede to, dokonce lip nez jak mam narychlo odladen MB 190, ten taky takto lepe drzi ale ne az tolik zatim bez dalsiho ladeni.

E30 neni pomala jak se muze zprvu zdat, ale je tezsi na nastaveni. 190 mi prijde lehci ale po upravach to bez problemu pojede pod 7min na Touristu taky.
RSR skoro nefunguje, online casy se z Nordu neukladaji, nebo se ulozi na jinou konfiguraci a hotlap alespon me neuklada online vubec ted.

Muj progress:


Zkousime posledni dni online E30 DTM na Nordu, bud na GACR nebo kde jinde najdeme volne E30 DTM a 100% grip. Vecer, asi tak od 9. Ve dvou je to lepsi sranda nez krouzit a ladit sam to uz bych od toho asi jinak utekl. Pokud se chce nekdo pridat bud najit na serveru nebo na Steamu napsat. Kdyz nas bude vic, tim lip
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 24.3.2015 at 22:40.
JackCY is offline   Reply With Quote