View Single Post
Old 23.3.2015   #1151
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Bohuzel to stale ignoruji. SLI a CF take stale zlobi ale ty zlobi skoro vsude

Dneska se mi to cuklo asi 3x za vecer. Vzdy tak na 2s je z toho slideshow, kdyz jsem na to koukal vcera vytizeni CPU slo nahoru a GPU dolu.

Nismo opravili s patchem asi 1.1.2 nebo 1.1.3.
Jeste jsem podobne zahledl na jinem aute, uz nevim ktere ale asi ta Sauber placka. Melo by se to asi nazyvat z-fighting (hloubka), zejmena kdyz das dve textury presne na sebe, nevim jakym zpusobem to resi nez tu co ma byt videt posonout o nula nula nic blize.

Neblika, 280x dneska jsem instaloval posledni ovladace a v AC beze zmeny. Spis mi obcas vyskoci polygon artefakty nebo jak to nazvat, asi se spatne nacte a ulozi trat, dela to pote stale na stejnem miste trate nejaky artefakt, jako velkou cernou plochu apod. Stale stejne a na stejnem miste. Ale podle me to bude spis mym OC ktere asi AC nema jednou za mesic rado narozdil od ostatnich aplikaci ktere s tim problem zadny nemaji.

Zkus to dat na AC forum do Troubleshooting.

Nastaveni mam vcelku stale to co je tady nekde v YouTube videu. Bezne 70% vytizeni GPU pri limitu 12ms = 83.3fps.
Nejvic zere frekvence odlesku a stiny na Ultra co se tyce efektu.

---

AC forum uz mi funguje par tydnu, ale pouze po te co nakonec nekdo z Kunos odpovedel a vymazal tam pry nejakou cache. Bohuzel se to neopravilo vsem a nechapu co za blbou cache tam maji na serveru ze po prihlaseni je to forum nepouzitelne. Nejsem sam komu to toto delalo.
Pokud AC forum nekomu zlobi, po prihlaseni se nacita hur jak na 56k modemu nebo vubec, poslete mi PM preposlu vam email na toho co to opravil/resil u Kunos.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 23.3.2015 at 02:49.
JackCY is offline   Reply With Quote