View Single Post
Old 13.3.2015   #1142
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Pablo: Nemam zdani kolik si vyjednali poplatek na Steamu. Neni jenom jeden.
Nord laser naskenovany se dal uz pred lety koupit, cenu si nepamatuju.
Oproti Snoopyho verzi, coz je asi rFactor konverze, se laser scan lisi v nekolika zatackach. Na to ze tech zatacek je tam asi 150, to moderi zvladnuli i bez laser scanu hodne dobre a neni problem presednout ze Snoopyho na Kunos verzi ktera je jednodussi a mene zakerna. Jen ty Carousely mi prijdou tezsi trefit, prijdou mi uzsi a jinak tvarovane.
Mod auta, hodne jich stoji za starou belu, zejmena diky nesmyslnym mod pneumatikam jak lepidlo.
S v1.1 rozbili kompatibilitu s modovanymi auty dosud vytvorenymi a bez smazani vsech mod aut se mi ani Launcher nepustil a zaseknul se pri otevreni.

Pocasi, mlha atd. se da nastavit. Mody uz take jsou. Stale je to ale asi jen vizualni zalezitost bez vlivu na simulaci.

Zrcatka, stale do nich renderuji pneumatiky vlastniho vozu. Daji se prenastavit konecne, cesta k ini viz update log.


155ti - jede slusne a pro ostatni DTM paradni konkurence, zere hodne benzin a gumy ale jinak diky AWD jednoduche na ovladani

4C - jede to jak drak, zabava s 4C jezdit, mekke ano ale s temi semislicky to drzi slusne, skoda ze Lotusy jsou tak mizerne v AC vubec nezataci, 4C mnohem lepsi a neni problem konkurovat RUF, nezda se to ale casove to tak vypada, zatacky to jede mnohem rychleji nez RUF i kdyz na rovince to samozrejme nema sileny tah, je to takova mala bestie, no mala, auto je docela siroke ale lehoucke.

F1 GTR - kdo tomu dal tak otevreny diferencial toho meli prejet na zpatecku, jede OK ale na ten vykon motoru tomu chybi lepsi prilnavost ve vysokych rychlostech, bud to delaji ty 90 slicky nebo mensi kridla oproti GT3, malo zavreny diferencial z auta dela obcas divocinu

GT-R Nismo - celkem sranda, proste GT3ka, drzi to jak prikovane, TC je hodne citlive, na Nordu to bez problemu da 6:4x
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 13.3.2015 at 03:44.
JackCY is offline   Reply With Quote