View Single Post
Old 2.5.2013   #7
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
FE3R ak je to Fernbay Gold rev...co je dost tazka trat ak clovek normalne nejazdi lfs...
inak vidim to tak ze si musim niekedy urobit vylet do Plzne Este ak sa nam s JackCYm podari dokopat ten pohar konstrukterov v lx cupe do uspesneho konca
Fern Bay je težká tra? (zárove? moje nejoblíben?jší), p?ipomíná totiž okresku a o to jde. Aby s tím lidi jezdili po silnicích, po kterých pak budou jezdit i s tím skute?ným supersportem.

Jak je vid?t z pravidel, tak limity nejsou nijak p?ísné, ale je nutné um?t dob?e ?ídit, aby je ?lov?k zajel. Prost? aby si nesednulo za volant supersportu n?jaké nemehlo, co umí jet jen rovn? a pak se v tom zabil, tak to si na triko nevezmu, proto byla zvolena tato konfigurace.

Setupy aut rozhodn? nejsou nijak extra závodní, jsou ud?lané pro snadnou ovladatelnost a t?eba ta FZ5 je ud?laná do F360Modena, takže max laterální G bez smyku cca 0,95-1,05g.
(P?vodn? jsme m?li 3 poukazy na Modenu bez dozoru (než ta firma provoz ukon?ila, našt?stí vrátila prachy), proto jsem ud?lal z FZ5 Modenu a proto ten d?raz na bezpe?nost. FZ5 navíc p?ipomíná F360ku zezadu, ud?lal jsem na ní i skin.)

Jezdí se na manuál a t?eba Ghost dneska zajel 1:32.90, Lála 1:33.77, takže oba samoz?ejm? s p?ehledem pod limit a za docela za krátký ?as, cca 30-40min. N?kterým sout?žícím to trvalo pro zm?nu i 2-3h, aby zajeli t?sn? pod limit a nejednalo se p?itom o žádná o?ezávátka, jeden jezdil d?íve závodn? rallycross s Fiestou specifikace S2000, druhý je zas motokárový blázen. Ale nau?ili se a hrozn? je to bavilo, což je hlavní.

EDIT: Btw" pohár konstuktér?" už máte v kapse i kdybyste nejeli, ne?
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 12:49.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote