View Single Post
Old 30.12.2014   #1038
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

^uz mi krade druhy misto

Zkousel jsem vcera "F1" (Lotus Exos, 750HP, stage 1, 18000rpm max) v AC a pneumatiky nechladnou na rovince vubec. Pri brzdeni se neohrivaji tak razantne jako se zda v realu. A to jsem jezdil s devapp ktera ukazuje 3 teploty plus mapu/graf teploty pneumatik s nekolika ploskami a asi 3 vrstvami, je to pod "suspension" myslim. AC se tak teplotami pneumatik chova stejne jako LFS jen pneumatiky vice chladnou nezli v LFS ale ne az tak razantne se zda jak by treba meli s F1. Zkousel jsem super softy na circuit de la sarthe, treba je to lepsi s tvrdsimi pneu a ty budou chladnout spravne.

Uzivatelske aplikace reportuji teplotu v prostredni casti povrchu pneumatiky. Vnitrni teploty tak jsou vetsi a vnejsi mensi.

Stejny problem s nejtvrdsimi pneumatikami jako s mekkymi take nechladnou jak by meli jen se celkove hreji mene.
A ty bugy s rozbitymi koly jsou smesne, trefil jsem to ve 300km/h do zdi a ohnul obe predni kola, nejenom ze virtualni pilot to prezil ale s autem jsem dale krouzil s max cca 230km/h s prednimi koly stale vyhnutymi doprava. Pochybuji tak ze AC simuluje grip podle toho jak jsou pneumatiky Nebot s timto poskozenim by to melo spravne jen krouzit doprava do kolecka.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 30.12.2014 at 19:41.
JackCY is offline   Reply With Quote