Thread: LFS Videa
View Single Post
Old 24.3.2012   #2083
Stafik
Newbie

 
Stafik's Avatar
 
Join Date: 15.1.2008
Location: Czech Republic
Posts: 6
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Stafik , ja som nenarazal na driftovanie ale skor na tu "ATRAKTIVITU" a monotonost videa. Ale ked si to zacal ,tak zacnem aj ja, LFS je online RACING simulator .. vidis tam to slovo racing? co znamena ,ze zavodny? zavodenie je hra. No a dalsia vec ,mne je to jedno ci drifti lebo ho to bavi alebo drifti ,ze chce byt cool. Ja si driftim sem tam tiez , ked sa potrebujem zbavit povlaku na gumach a trocha ich zahriat a vysantit sa . No a clovek ked sa chce zlepsovat tak musi zniest kritiku. A teraz si predstav ,ze by si pozeral neaky film stale z pohladu hlavneho hrdinu. Chapeme sa?
Hele trochu relax chlap?e. To že je LFS Racing simulátor neznamená že zakonit? musí každý pouze závodit na okruhu. LFS nabízí mnoho možností a dovedeš si p?edstavit jak by vypadal podtitul pro LFS když by sepsali vše co je v LFS možné d?lat ? Nehled? na to že racing jako slovo má široký význam v p?ípad? který uvádíš. V driftech jsou také závody tzv battle, ono jak by asi pak mohl být n?kdo na špici když by nemohl závodit proti soupe?i že jo. Ohledn? toho pohladu ve filmu, áno chápeme sa... vždy? jsem psal že tam není žádná úprava a podruhé bych si to nepustil protože m? to nebavilo. Pouze se mi líbil drift který mu šel p?kn?.
__________________

Life is simple, you make choices and you don't look back.
Stafik is offline   Reply With Quote