View Single Post
Old 26.6.2007   #14
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Red face Pekne sem to posr... !!!

Posledni zavodni vecer 1 dilu ligove sezony IC GTR se mi moc nepovedl.

QUALI : Dle ocekavani cas kolem 2.15 takze 17 misto.

SPRINT : Lag start jsem ulil spolecne s Hulikem (myslim) Takze se velice omlouvam adminovi za pridelanou pracise stavenim rostu a vsem ostatnim za zdrzeni. Do ostreho staru jsem vystartoval uz bez problemu , ale ouha par desitek metru po startu jsem se pdival do leva v nejmin vhodnudobu jestli mne nahodou nekdo netlaci z leva a v tom prisel ten pruser silnice uhyba do leva a ja nestiham kopirovat krajnici trava,hodiny neovladatelne auto v cca 100km rychlosi a rana do J.Tregla Timto se mu VELICE OMLOUVAM. JAK JSEM UZ PSAL VOZIDLO BYLO NEOVLADATELNE A NEMOHL JSEM S TIM NIC DELAT. Pokud vsak podas protest nebudu o nem diskutovat. Z te skrumaze odjizdim temer jako posledni ,ale nakonec po trpelivem zbirani mrtvol 13 misto.

LONG 1 : Super zavod nekolik peknych souboju ,ale opet problem v 9 kole na sjezdu z ovalu sem byl rychlejsi nez jezdec prede mnou a lehce jsem do nej dle videa strcil (Pri zavode sem si myslel ze chytil trvu asi malinkej lag) najednou se mu stocil zadek a bylo vymalovano. V kazdem pripade to nebylo umyslne RADKU a dle meho to byl primereny zavodni incident. Pokud podas protest nebudu se branit mnel jsem to ubrzdit. Takze se ti omlouvam a zalezi na tobe.Takze nakonec asi zase 13 misto.

LONG 2 : Noblesni start ze sedmeho mista a po T2 uz 3 misto po par kolech najednou Kurt lag jak prase a svodidla, hodiny malem mne trefil , ale good jedu druhej ze zadu mne zacina stahovat Vazli ,ale v plne rychlosti mu vyskocila zatka olejove vany a nasledovaro zadreni motoru temer okamzite. Je to skoda protoze to mnel pekne rozjety kdyby se to nestalo tak urcite dojel prvni. Takze se mi nakonec podarilo uhajit 2 misto , aspon neco.

Tak skoncil prvni dil IC.

Tesim se na pokracovani a diky Vam vsem za zavody.

PS: I poradatelum kteri to sice s problemy ale zvladi.THX / THX / THX
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote