View Single Post
Old 3.9.2009   #20
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Žádný InSim nebude . Já osobn? jsem m?l taky problém s Airiem, že jsem se ho snažil vypnout, ale na dalším m??eném úseku se hned zase vše objevilo, tak nevím, jestli jsem n?co d?lal špatn? nebo byl bug...

Ješt? dodatek, co se tý?e t?ch jednotlivc? a tým?. Nemluvil jsem ješt? s Merfim, ale asi budou všeobecné výsledky všech jezdc?, každý sám za sebe, tedy lidé p?ihlášeni jako jednotlivci + jezdci v týmech, akorát každý za sebe... A pak samostatné výsledky tým?. Takže jelikož se už vyskytli 3 jezdci od SDI, sta?í ?íct a ud?lám z n?koho dvou?lenný tým. Pokud nebude tým? dostatek, na výsledky tým? se v?bec „hrát" nebude a pojede tedy každý pouze sám za sebe.

Ješt? co se tý?e kvalifikace. Jelikož je tu trochu jiný systém (1 zah?ívací kolo a 2 ostrá), tak kdyby byl pouze 1 ?lov?k na trati, trvalo by to dlouho a bylo by to zbyte?n? moc zdlouhavé. Pravd?podobn? bude na trati ur?itý po?et jezdc? najednou, ale takový po?et, který lze zárove? s p?ehledem kontrolovat. Bude to probíhat tak, že jezdci budou zváni na tra? v po?adí podle seznamu lidí na serveru, který zobrazíte ma?káním písmena N. 1. jezdec vyjede z box? a o n?kolik sekund pozd?ji požádáme druhého jezdce a tak dále... Zatím to vidíme na 4 jezdce na trati zárove?, možná víc. Je pot?eba, aby mezi jednotlivými jezdci byla ur?itá slušná vzdálenost. Tohle jsme do propozic už nep?ipsali, v podstat? to nic na šancích jezdc? a fair play nem?ní...

Všechny tyhle v?ci budou v e-mailu, který vám p?ijde p?ed každým závodem, takže ?íst fórum ur?it? není nutností.

Last edited by MikeCZ; 3.9.2009 at 11:49.
MikeCZ is offline   Reply With Quote