View Single Post
Old 17.3.2009   #17
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

V skratke, tréning spo?íval v u?ení sa na maturity prvý de? myslím mám úspešne za sebou

Qual : No ako spokojný som bol lebo som prišiel k pole position ako slepé kura k žitu ...

Race 1 : Zo za?iatku troška problémy so studenými pneu ale potom sa to rozbehlo, Motto chyboval a odvtedy Poly stále v spätných zrkadlách. Ke? som spravil ?as pod 1.11 ?akal som, že sa trocha vzdialim ale Poly bol ešte rýchlejší, potom sa nebezpe?ne priblížil avšak na moje š?astie zopakoval moju chybu na ktorej stratil viac ako ja. Posledné 2 kolá do cie?a náskok cca 4s ale tak pre?o ešte nepobavi? divákov, troši?ka som to oto?il v šikane, spálil spojku pneu. Takže posledné kolo za sebou Motto a Poly ale ostal som chladný na prekvapenie. Prvé zákruty som išiel pomalšie a držal si obranú stopu, ?akal som na lepšiu spojku a potom som sa snažil ujs? na výjazde na rovinku potom som sa už nebál až tak o pozicíu. Ale závod ako má BY? !!

Race 2 : Zas som neodhadol grip auto na nezahriatych pneu, prepad dozadu avšak som sa prebojovával až som sa nestihol ?udova?, pre?o mám pri pingu až ?ervenú pali?ku. Odvtedy ?o mám DSL tak mi to nikdy nepadlo, mal som velký packetloss. Reštart routera a všetko v poriadku takže dajme tomu technická závada na aute

Celkovo spokojnos? ale sklamanie, že už titul len ?ažko obhájím...
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote