View Single Post
Old 8.7.2008   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Mam trochu rozporuplne pocity z vykonu, ktery jsem predvedl. Taky se da rict, ze jsem mel vic smuly nez stesti.

Q: Rozhodl jsem se jet bez vymeny pneu i dotankovani a na setu, se kterym jsem pote odjel vsechny 3 zavody. Celou dobu jsem se s casy pohyboval mezi 10. a 15. pozici. V predposlednim kole jsem ovsem trefil paradni kolo vzhledem k povetrnostnim podminkam a byla z toho fantasticka treti pozice, takze radost neskutecna.

S1: Jel jsem az presprilis opatrne a tak uz behem prvniho kola ztratil nekolik pozic. Dalsi rana prisla v prvni zatacce druheho kola, kdy me Loukota pri navratu do idealni stopy naboural tak, ze jsem vyletl z trate a ztratil dalsich pet az sest mist. Protest davat nebudu, protoze jsem s nim mel par kontaktu i v longu a u jednoho z nich nemam nemam ciste svedomi. Ve zbytku zavodu jsem si jeste uzil par peknych souboju hlavne s Putnikem, ale vyslednou desatou pozici jsem dost zklaman.

S2: Prvni pule zavodu nabita tesnymi souboji s Putnikem a taky Jarda Polma me trochu potrapil. Druha pule byla uz nudna s rozestupy moc velkymi na utok.

L: Hromada souboju vetsinou uplne cistych se spoustou lidi. Nejvic mi dali zabrat Sonyk a Cantwo, dal taky Jarda Polma, Loukota a par souboju se mnou svedl treba Jimik nebo Dravgunov a ke konci i Branislav. Doplatil jsem nejvic na dve chyby. Putnik v sedmem kole rozstrelil pri najezdu na cilovku pneu mne rovnou na nos, takze jsem se razem o pet mist propadl a tri pozice jsem ztratil moji vlastni chybou pri zastavce v boxech (uz ji nebudu podcenovat).
Jak uz jsem predtim zminil, parkrat jsem se tuknul s Loukotou, z toho kontakt v prvni zatacce predposledniho kola byl urcite moji vinou. Behem souboje s nekym tam krotil na vyjezdu pretacivy smyk a ja to podcenil. Pokusil jsem se ho podjet, ale nabral jsem ho zboku. Ztratil asi pozici jen na ukor mne, ale i tak.
Na vazkach jsem byl jeste u kontaktu s jezdcem Cantwo. Opet prvni zatacka, ale kolo posledni. Zautocil jsem hodne odvazne vnitrkem a byl jsem pritom vic nez pulkou sire auta na obrubniku. Po dlouhem vahani jsem se rozhodl ho radeji pustit, i kdyz jsem pozici stejne nakonec ziskal diky lepsimu prujezdu posledni zatackou (cilem jsem projel asi jen o jednu delku auta).

Souhrnem:
Myslel jsem, ze budu u tehle kombinace usinat, ale ten vichr zpusobil, ze si clovek musel hlidat aktualni rychlost doslova pri najezdu do kazde zatacky. Celkove tedy zajimava jizda a hromada tesnych souboju.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote