View Single Post
Old 7.7.2008   #6
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: 2. místo díky Radkovi, kterého se mi poda?ilo na cílovce chvíli draftovat.

1. Závod: Start-cíl 2. místo

2. Závod: Pár fajn souboj?, na konci ?ekl bych trošku nefér š?ouchnutí od Dravgunova, ale beru to. Jezdí se celkov? trochu víc tvrd?, než v IGTC ("p?ekvapiv?" ). Nakonec 7. místo.

Hlavní závod: Od za?átku jsem se propracovával dop?edu až na n?jaké 8. místo, pak kontakt a propad zp?t na 18. pozici. Stíhací jízda, asi 10 kol p?ed koncem 5. místo a byl jsem nalepený na ?tve?ici KxR vs. CeRT. Potom následovalo 7 úžasných kol plných ?istých, a zárove? tvrdých souboj?. Poda?ilo se mi dostat na 2. místo a díky lehkému zaváhání soupe?? trochu poodjet a za?ít stahovat Radka. To se mi nakonec povedlo a asi dv? kola p?ed cílem se mi povedlo dostat p?ed n?j. V poslední zatá?ce pak Radek kolidoval s Patrikem, takže poslední 2 kola jsem už jenom koukal do zrcátek a p?emýšlel, jak se to tam semele.

Záv?r: Až na pár chvilek velmi povedený závodní ve?er. Ale ani ten m? nep?esv?d?í v názoru na UF1 jako na jedno z nejhorších "aut" v LFS. Jsem docela zv?davý na layout.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote