View Single Post
Old 26.3.2006   #20
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Edit: koukam, ze nez jsem dokoukal Strepiny a odkliknul, napsalo par lidi podobny postrehy.Akorat bych moc nesouhlasil s tema prachama/nedodelkem, jak psal Kid. Vetsina her je mnohem horsich a jen proto, ze nemaji v nazvu ALPHA je nepavazujou lidi za nedodelky. Pritom ve skutecnosti to jsou paskvily, co by nemely jit bez toho ALPHA v nazvu ven. Pak se to zachranuje stejne hromadou patchu. LFSaci nam aspon tim APLHA davaji najevo, ze to nepavazuji za produkt finalni kvality, ale jeste na tom budou makat a tudiz ze za ty penize jeste neco casem dostanes.
jasne ze je mnohem vic horsich her nez tech kvalitnich,nemusi mit v nazvu alpha abys poznal ze je to shit,vetsinou to lidi poznaji a tak je nehrajou. ja sem chtel kvalitu,tak sem si vybral LFS. vedel sem ze je ve stadiu alpha a pocital jsem s tim ze to proste jeste nebude ono a ze na tom tvurci zamakaji. jenomze co to hraju,tak jsem se parkrat dozvedel ze "delame na tom,jsme v nejakem stadiu prace" ale vic nic. a to uz je nejaky mesic co hraju LFS takze mam duvod byt trochu pesimisticky k tehle veci. a predstava,ze sem si zaplatil full verzi a v rukach mi nakonec zustane alpha me taky moc nebere.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote