View Single Post
Old 19.2.2008   #7
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

q: tušim 9 miesto oboznamoval som sa s Ghostovým výborným setíkom

1 sprint - set sedel, takže tuším 4 miesto v cieli

2 sprint - 5 miesto s miernymi úpravami setu a po ?om som si doladil set ešte trochu

3 zavod long - set bol vyladený skvele, sedel mi ako pribitý po štarte som mal š?astie a viviazol som bez kolízie po T1 som bol na 3 mieste a za chvilku už na 1 mieste, trochu som ostatným ušiel ale potom ma za?ali dobieha? Poly s Agarashom, prišlo 15 kolo a predo mnou sa nachádzal o kolo pomalší Tairo, ktorý z nepochopite?ných dôvodov predo mnou ubral v pravoto?ivej zákrute (žeby pokazený pedál?) pri rýchlosti cca 200km/h som to už nestihol ubrzdi? ani vyhnú? sa mu a navyše do m?a následne narazil Agarash alebo Ghost, hodiny a strata cenných sekund, kým som sa rozbehol predbehol ma Ghost, ktorý hned zamieril do boxov, ja som sa rozhodol odís? ešte jedno kolo aby som zistil ako set drží, na konci 16 kola som zamieril do boxov a zvolil som neopravova? voz, ?o sa mi oplatilo a vrátil som sa spä? na 1 miesto a po pár kolách katastrofa - zase som sa chystal predbehnu? o kolo pomalších, ktorý medzi sebou bojovali, nakoniec pri výjazde na oval ma jeden z nich asi Insert Bigman knockoutoval z prvého miesta takže mu ?akujem za dokonale pokazený závod, sry za moje vyjadrenie v roz?úlení
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote