Thread: ANTIK Turbo Cup
View Single Post
Old 22.9.2007   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

P?vodn? jsem necht?l zat?žovat tohle fórum a napsat to na fórum z linku v prvnim postu, ale to mi nefunguje (resp. žádný z t?ch link? mi nejde - za 3 dny se mi tam poda?ilo dostat jednou). To ale neni až tak moc problém. Takže k v?ci.

Z propozic si pamatuju, že je pot?eba uploadnout HL. Ale co se tam asi nepíše, je vyrovnání t?íd. P?ihlásil jsem se s XRT a tak n?jak logicky jsem si tedy zahotlapil s 20kg navíc. Dosáhnul jsem ?asu 1:23,80. Pak jsem hledal n?kde roz?azení, jenže web nejde a tak mi Eraser postnul link na n?jaké provizorní roz?azení na webu teamu InSert. Koukam na to a jaksi jsem znejist?l. 1:22,51 - 1:23,16?? Jak si op?t matn? pamatuju, je p?ihlášeno 38 lidí, z toho minimáln? 32 lidí jede na FXO. Zatim je uploadnutá jen asi polovina hotlap?, p?i?emž to vypadá že figuruju na 12 míst?. A až uploadne zbytek, vidim to s mojí ú?astí v D1 celkem ?ern?. Muj HL co je tam vid?t je sice taky bez balastu, ale je celkem asi jasný pro?. Já si myslim, že by to cht?lo n?jaký ?ešení. Protože takhle je XRT a RB4 v roz?azení jasn? v nevýhod? (v závod? samoz?ejm? ne). Jestli kv?li nejasnostem v pravidlech p?ijdu o D1, bude m? to hodn? mrzet (machrování sice neni muj styl, ale nev??im moc tomu, že by s zatíženým FXO bylo tolik lidí rychlejších).

EDIT:
www.erasersk.info/ghost_cz_bl1_xrt_12379.spr
Tady je replay s +20kg
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 22.9.2007 at 20:15.
Ghost_CZ is offline