Thread: iRacing
View Single Post
Old 22.7.2008   #109
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default LFS vs iRacing

Tak jsem se zase po nejaky dobe jezdeni iRacingu vratil k LFS a musim rict, ze pokazdy jsem zase mile prekvapenej, jak me LFS proste ne a ne omrzet.

iRacing je skvelej sim, ale je taky hodne narocnej na hardware: Zjistil jsem napriklad, ze cim mensi FPS tim horsi odezva FFB do volantu. V zavode mam treba 40 FPS a vse se zda byt plynule, ale najednou mam mirne zpozdenej Feadback a uz jedu hur, nez v treninku, kde jsem byl sam a FPS bylo vetsi. Asi uz mi nestiha procesor. Aby vse fungovalo jak ma, chce to alespon 100 FPS a o tom se mi muze zatim jen zdat. Musim ale rict, ze ovaly muzu jezdi v pohode. Maj mensi trate a slabsi komp na to staci.

Dalsi co me vzdy nadchne pri navratu k LFS je sitovej kod. Tak tesne vedle nekoho, nebo za nekym se snad v jinym simu zatim jezdit neda. (kdyztak me nekdo opravte). iRacing ma net kod taky slusny, ale stejne se clovek boji priblizit na centimetry.

Na druhou stranu chovani aut v iRacingu je mozna zas o neco lepsi. Clovek hned odhadne co se bude dit a nemusi se ucit znova "jezdit", kdyz presedne z jednoho auta do druhyho. V LFS je podle me chovani aut trochu 'specifikum', na ktery si clovek musi chvili zvykat, ale pak je to v pohode.

Realny trate v iRacingu jsou taky plus.

Rozhodne ale fandim obema simum a nejradsi bych je spojil dohromady a vybral z obou jen ty vyhody.
________
Buy Easy Vape

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:14.
AdamCZ is offline   Reply With Quote