Thread: GTR 2
View Single Post
Old 21.7.2006   #77
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

ja mamzase dojmy opacne :-)

grafika v 1280 na full 2 x aa v pohode ale tak nejak cartoonovo to vyzera
ale hlavne feedback ma ako obvykle sklamal, brzdim nic necitim, do zakrut chodim nie podla volantu ale podla odpozorovania z minulych kol

celkovo mam ztoho pocit taky tazkopadny necitlivy motor rici vacsinou az 3 zvuky pocuvam rev up rev down a diferak trese to jak blbe,
urcite je tam posun oproti gtr 1 lebo nerobim hodiny v kazdej druhej akrute pri pridani plynu

test sadnem do toho dam plny na jednicke z nuly ziadne krasne ladenie hranie sa z volantom v smyku zagumovanie ako napr z fzr, len nejak fixne strhne stoci otacky padnu ta spojka tam nejak dotoho sa serie

cela grafika a serepeticky ma nezaujimaju ked mam z volantu idiotsky pocit, proste lfs mi dava x nasovbne viac odozvy.

este skusim postelovat nejak ten feedback a uvidim
aj ked furt mam pocit ze tuna maju prednost shadery pred inputom ale paradoxne ma ta grafika sklamala nevidim tam nic extra


tak ma napada postnite niekto ake mate nastavenia na dfp profiler a v gtr 2 nech skusim nieco ine ci to tam nemam blbe
skusal som to samozrejme na simulaciu vsetko vypateee
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar

Last edited by magorik; 21.7.2006 at 15:12.
magorik is offline   Reply With Quote