Thread: Udrzba pedalu
View Single Post
Old 27.1.2012   #55
Pepino
Newbie

 
Join Date: 27.1.2012
Posts: 2
Default pedál brzdy

Ahojte, nejsem sice ?lenem vaši komunity a popravd? ani nehraju LFS ale snad mi pom?žete. Mám Logitech driving force gt a jelikož ho mám už n?jakou dobu, tak se asi pedály zanesly bordelem. Problem je ten že mi po?ád trošku p?ibrž?uje brzda i když ji mám upln? pušt?nou. Prost? hodnota po pušt?ní brzdy neklesne na 0 procent ale zustanou am treba 3 procenta. Zkoušel jsem tedy pro?istit potenciometry WD 40. Ud?lal jsem to následovn?: Rozebral jsem pedály, uvolnil šroube?ek na potenciometru, odpojil 2 ze 3 drátk? ( jeden prrost? nešel a necht?l jsem ho násilým urvat) a nast?íkal jsem WD dovnit? potenciometru tou dírou zhora. Potenciometry jsem nerozd?lával protože nevím jestli bych jim n?jak neublížil. Nechal jsem tam WD natéct a pak jsem potenc oto?il aby to zas vyteklo. Chvíli to bylo OK ale pak se to opakovalo. Zkousel jsem to tedy znova a zase to bylo chvili OK ale pak to zas pribrzdovalo. Nevim teda jestli je problem jinde nebo musim ty potenciometry opravdu nejak rozdelat?? Kdosi tu psal ze se musej nejak "rozloupnout" nebo co.
Pepino is offline   Reply With Quote