View Single Post
Old 23.7.2008   #16
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Tak jsme se konecne dostal k sepsani par radku. Cely vecer pro me byl nad ocekavani uspesny.

Kvali: Celych 14 dni jsem hotlapil a to se vypaltilo. Trochu jsem se trapil s provozem, takze jsem svuj cas zajel az v poslednim pokusu a zaradil jsem se za esa jako jsou Felix, windmouse, Harad a Khoust.

sprint1: Ziskal jsem jednu pozici, takze 4. misto

sprint2: V zatacce za prvnim sektorem jsme s Haradem meli na vyjezdu kontakt, ktery nas oba poslal na konec startovniho pole. Nakonec jsem se prokousal na 11.misto.

hlavni zavod: Asi v patem kole jsem nestihl uhnout nehode, ktera se stala tesne predemnou. Sice jsem neztratil svou 4. pozici, ale poskodil jsem si zaveseni praveho predniho kola. Par okruhu jsem si zvykal na chovani vozu a snazil jsem neudelat chybu. Po Felixove selhani v boxech jsem se dostal na 3.misto, ktere jsem nekolik kol pred koncem radeji prepustil Itarovi, abychom se navzajem nezdrzeli a nemusel jsem nakonec branit jeste raketovoho Felixe. V cili 4. misto

Dve veci me docela prekvapily: V T1 jsem cekal daleko vetsi maso, coz svedci o stoupajici urovni naseho zavodeni. Druha vec, ktera me prekvapila byla zavodni stopa vetsiny zavodniku na ovalove casti. Naprosta vetsina vcetne tech nejrychlejsich ztracela na ovalu minimalne 0,2 sec, prave kvuli chybne stope.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote