Thread: ALTP 2 Tiskovka
View Single Post
Old 5.2.2006   #30
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Takže... Also...

Na za?átek bych ústy organizátor? ALTP 2 rád vyslovil omluvu za menší zmatky ohledn? serveru. D?vodem je to, že ESCARGOT ring si n?jak zasedl na n?které jezdce a tak jsme na poslední chvíli shán?li náhradu. Další malinkatej problémek bylo to, že poa.racing byl ve?ejnej server, což nev?domky odneslo pár zahrani?ních koleg? volbou kicku. I p?es nemístný poznámky n?kterých našich závodník? se nám ale poda?ilo situaci zvládnout a tak kvalifikace za?la jenom s mírným zpožd?ním.

Závod - na první pokus se to trochu semlelo p?ed koncem 1. ostrýho kola, takže organizáto?i zvolili variantu zastavit závod a startovat znovu. Druhej start se nepoved, protože se pár jezdc? nestihlo vrátit z garáže. T?etí start už byl v pohod?. V každým p?ípad? bysme ale prosili, abyste si odpustili chat typu "lol" nebo "loool", to si nechte pro svojí babi?ku. Pište jenom tehdy, pokud chcete ostatním sd?lit opravdu n?co d?ležitýho.

A te? už k závodu o?ima Miky Woodbinena:

Kvalda - bída a ješt? jednou bída, jel jsem jak na nákup. M?j týmový kolega jel taky "nakupovat" a tak jsme startovali p?kn? za sebou. První kola v závod? byly celkem v poho, Sonyk mi moc neujížd?l, Sosak moc netla?il, prost? idylka. Pak se n?co semlelo v poslední šikan? a já, ani nevím jak, jsem prolít mezi Sonykem a ješt? jedním FOXem (nepamatuju si, ?í byl). Kroužil jsem dál, trochu se ko?koval s Novasem vyjížd?jícím z box?, pak zase kroužil, až jsem asi 5 kol p?ed svým pitem p?edjel práv? pitujícího Reyca, což m? docela pot?šilo. Kupodivu na m? ani netla?il. Pit jsem zvládnul ne?ekan? rychle, takže jsem zahodil sklenici s matonkou a vyrazil kroužit dál. No a takhle jsem si vlastn? dokroužil až do cíle pro p?kný 4. místo, p?estože v závod? jsem jel jak chromej.

Na záv?r - gratuluji vít?zi Chipsovi i všem ostatním, co se tak n?jak dovlekli do cíle, a ?est t?m, co se tak n?jak nedovlekli. Ješt? p?idám n?co k zamyšlení. ALTP 2 jsou závody po?ádané primárn? pro zábavu a ta se z toho podle m? malinko vytrácí. N?kdo se snaží urvat místo za každou cenu, n?kdo si zase neodpustí "nemístný" poznámky... Zkuste to všechno brát víc v pohod? a s nadhledem, vždy? p?ece nejde o život, jde o to se trochu pobavit a odreagovat od starostí všedních dní.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote