View Single Post
Old 19.6.2007   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: nic prekvapujuce, dostal som sa len tak tak do 2. divizie a tym padom ocakavane 14. miesto v kvalde

Sprint: po starte som bol na 12. mieste, este v 1. kole bol kontakt s PAtrikom Horackom, tm padom 13. miesto. Potom to ale prislo: ZRT - Jan Luteran (magorik) zostal po chybe stat na streche castou auta na trati a ja som ho pri vyjazde trafil. Vsetci svati stali pri mne a dopadol som po kotrmelcoch opat na vsetky stryri. Nasledoval PIT a dojazd na 14. mieste.

Co ma prekvapuje, je to ze Jan Luteran zostal stat na trati aj po kotakte so mnou opat skoro na tom istom mieste v idealnej linii a cakal cele dalsie kolo, kto to do neho napali. Napalil to Mcz R.Cerny (BlackRich) tu na fore ako RiXXi. Ja dam urcite protest sa celu situaciu lebo toto bolo naozaj pekne stupidne spravanie. Presne Jan Luteran vystihol svoj LFS Nick: magorik!

1. pretek: po starte som sa dostal na 10. miesto, neskor som sa pohyboval okolo 8. miesta. V 5. kole prisla chyba po ktorej sa auto dost zle spravalo a tak som isiel radsej do depa na opravy. Nakoniec som len dokruzil na 10. konecnom mieste.
Poznamka: bozie mlyny mleli isto a celkom rychlo. Vysvetlim. V 5.kole zostal na streche na cielovej rovinke NRG Leos Exner (Pabush) a uz spomynany ZRT Jan Luteran (magorik) to do neho napalil a zavod skoncil pre oboch.

2. pretek: start z 2. miesta som relativne zvladol v esicku za T1 som sa etabloval na 3. mieste. Ako sa dalo cakat, postupne som sa prepadal na 8. miesto. Sice som bol po chybach superov spat na 6. mieste, neudrzal som to, vietor robil divy ja som stracal grip - moje pneu boli na kasu. S konecnym 8. miestom som ale spokojny.

Naozaj by som poprosil, aby sa ti co skoncia na streche skorsie odpajali, resp. prepli na POZOROVAT!!! Vyhneme sa tym zbytocny fatalnym burackam.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote