View Single Post
Old 11.3.2014   #675
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Tak vám p?kn? d?kuju! V?era ve?er mi to nedalo a zasek jsem se u AC na p?kných pár hodin. A ráno se opravdu, ale opravdu necht?lo vstávat

Poladil jsem to podle Pablových doporu?ení (díky moc) a je to o hodn? lepší. Po?ád teda nejsem úpln? spokojenej a ur?it? bych na základ? zkušeností na mým PC/volantu ne?ek, že je FFB dál než u LFS, ale už se dá tušit, že na vin? je opravdu muj hardware.
V zatá?kách už tak n?jak cítim to správný tahání za volant, když se jede na hran?, p?ejížd?ní obrubník? se mi líbí, ale t?eba zablokování p?edních kol na rovince i v zatá?ce je zatím nic moc.

Zklamanej jsem taky z výkonu mýho PC: AMD Phenom X3 (2,8GHz), ATI Radeon HD4850 (asi 512MB), RAM 4GB. FPS se mi na Monze v single playeru jen s mým autem (bez AI) pohybuje max na 60, b?žn? ale kolísá mezi 20 a 35. A to je už málo. Zkoušel jsem ubrat detaily, ale moc vliv to nem?lo a hra navíc za?ala vypadat celkem hnusn? ve srovnání s p?edchozím nastavením
Nový PC kv?li tomu kupovat nebudu. Ono i sou?asný PC jsem dostal od kamaráda, kterýmu se staram o PC a kterej hraje hry a tak si kupuje ?asto nový PC a m? daruje to starý Takže až si koupí nový, dostanu jeho sou?asný PC Doufam, že to bude brzo, i když to, že se mu narodilo dít?, na tu nad?ji vrhá nep?íjemnej stín

Belda: škoda, že jsem pro AC nebyl "nadchnutej" už jak jsme jeli s Mufistem (Michalem; nevim pod jakym jménem ho znáš) a Lukášem ten maraton v papírn?. A nedojeli to Ur?it? bych si to zkusil. Možná si vyšet?im ?as a na pár kol se zastavim, až si doma vytipuju, s ?im m? baví jezdit nejvíc.
Zatim se mi líbilo M3 E92(?) na Monze a BMW 1 na ten driftovací trati. M3 se mi krásn? ovládalo a zdálo se mi, že ho hezky cejtim a to samý s tou jedni?kou. Drift m? sice nebere, ale ?lov?k se p?i tom nau?í cejtit auto.

Zkusil jsem i Paganini Zonda a to je masakr. Hezký si to zkusit, ale nenau?im se na tom nic. U Ferrari 599XX mi p?išlo, že p?es volant necítim v?bec nic. Jakoby to m?lo peposilovanej posilova? ?ízení v aut? na nákupy do m?sta.

Srdcovka je M3 E30, na tu se vrhnu n?kdy ve?er, až druhej den nebudu muset vstávat
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 11.3.2014 at 08:59.
00Ja is offline   Reply With Quote