View Single Post
Old 8.3.2014   #665
Radec
Newbie

 
Join Date: 4.5.2007
Posts: 11
Default

Glovepie vypadá to jako zajímavá hra?ka, jen je to trošku jako jít s kulometem na komára. Až bude ?as, tak to zkusím.
Gamepad vím, že není zrovna ideální ovládání, ale nezabere místa, jak volant.
Jedná se o Thrustmaster firestorm dual power 2, takže analog má, jak jsem již psal. Pot?eboval bych jen vyhladit a hlavn? zpomalit osu X neboli zatá?ení.

Jak bych to líp popsal, když t?eba do smyku, tak instinktivn? dám trochu kontra, jenže jak je ta pá?ka malá a nep?esná tak ho p?eženu, protože v AC je to kontra okamžité a vyto?í b?hem mžiku t?eba do plného rejdu na druhou stranu. Prost? to zato?í skokov? a nikoliv plynule.
Kdežto v LFS ?ukne ?lov?k do pá?ky na kontra a plynule za?ne zatá?et na druhou stranu. Prost? se kola p?eto?í na druhou stranu plynule. Volantem také ?lov?k nezato?í skokov?, ale plynule.
Tedy, že bych pot?eboval n?co, co se chová p?esn? jako vyhlazení analogového zatá?ení v LFS.
Tedy mám problém s tym, že mi kola nezatá?í plynule, vždy hned sko?í na úhel nastavený pá?kou. Ne p?ímo od rejdu do rejdu, zatá?í to na hodn? pozic, ale skokov?. Když hodn? pomalu pá?kou hýbu na požadovaný sm?r zato?ení, tak se jezdit dá, ale je stejn? po chvíli cuknu, což vyvolá smyk. Kdybych cht?l t?eba kola do rejdu, tak v AC mi tam kola skokem zato?í, kdežto v LFS díky tomu vyhlazení analogovému se tam kola plynule vyto?í.

V AC je jen gamma, filter a speed senzitivity a nic z toho ned?lá, co bych pot?eboval.


Eh, omlouvám se za slohovku...

Last edited by Radec; 8.3.2014 at 17:08. Reason: Dovysv?tlení
Radec is offline   Reply With Quote