View Single Post
Old 8.10.2012   #5
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Tak neslavne ale vlastne ani este nevieme. Mali by hodnotit asi skor Flame a Fast Jarda ale napisem nieco aj ja z mojho pohladu
Odstartoval som ja. Samozrejme starty mi nejdu a po nejakych 20 kolach som stratil dve miesta a nie a nie sa dostat dopredu i ked som bol rychlejsi. Potom este nejaky kontakt som mal a jemne poskodil.
Potom este boli dva stinty a potom cervena vlajka kvoli tomu ze padol server po cca 8 hodinach...chudak Fast Jarda musel cakat hodinu a pol trati
A potom sa isiel novy zavod na 15 hodin, co nam aj trochu pomohlo lebo sme mali uz dost poskodene auto no zas sme mali smolu ked Flame-ovi padla elektrina a tym sme stratili hrozne vela casu a v noci nebol nikto kto by ho zastupil - ja som vstal o pat minut neskor. Skoda. Tak sme boli posledni no kupodivu mi paradne vysiel stint od piatej do osmej rana co som ani neveril ze o takej hodine tak zajazdim. Ziskal som dve miesta a k dvom dalsim sa priblizil. Pauli potom ziskal dalsie dve miesta a myslim ze tam sme aj ostali. Tracker ukazuje len tych 15 hodin takze sa to musi este scitat s tymi prvymi osmimi ale myslim ze moc lepsie ako piaty od konca to nebudeme

Ale pre mna rezultat - po pol roku som absolvoval organizovany zavod aj napriek tomu ze som si hovoril ze do tychto dlhych v lfs uz nepojdem, ale hrozne ma to bavilo, ked sa darilo. Prvykrat v zivote som zlepsil svoje pb v zavode, tak ma lfs napriek nie idealnemu vysledku zas zacalo trochu bavit - uvidime ako dlho to vydrzi
bavorak is offline   Reply With Quote