View Single Post
Old 22.3.2011   #51
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
......mne spis zarazila tva nedockavost,takhle bezhlave se tam cpat v nejnarocnejsim miste , s autem bezpritlaku s takovym naskokem a predjizdet "neznameho" jezdce na konci pole? On se stim pral co mu ruce stacily,takze musis pocitat ,ze ti "uhne" pro nej na "bezpecnem " miste
a vubec ....tobe asi nemusim vysvetlovat jak a co s modrou ne? I v realu musi prvni sundat haksnu z plynu, aby nezboril pomalejsi borce a neposerese z teho ...ze ???
V prvním odstavci máš pravdu, s tebou musim souhlasit. Jenže každá mince má 2 strany, zamysli se nad tim te? z mýho pohledu. Jezdim rychleji, s autem se moc neperu. P?ede mnou je auto, brzdí m? už 2 zatá?ky. Když v tom ud?lá náznak že pouští - neváham a jedu. Nejezdim se jmenovkama nad auty, nevim kdo to ?ídí a to zjistim až z replaye po závod?. Mam svuj styl, se kterym prost? rychlý reakce souvisí. Nohu z plynu jsem sundal už na cílovce a v t?ch 2 zatá?kách za ní, necht?l jsem se na n?j moc tla?it. A pak ud?lal co ud?lal, chápu že m?l plné ruce práce a že to nebylo úmysln?, ale to se prost? m?že stát když se pokají jezdci r?zné úrovn?. Ono totiž t?žko rozlišit jestli to vyjetí stranou znamená že m? pouští nebo jestli tam prost? ud?lal chybu... Z mojí b?žný perspektivy je to možnost 1. A pak si nemyslim, že by tohle bylo nebezpe?né místo. V podstat? bych ?ekl, že tohle místo je na poušt?ní dobrý. Sta?í se na výjezdu ze zatá?ky nechat vynést ven, nechat druhého projet pod sebou a pak se za?adit. P?esn? takhle m? tam poušt?lo n?kolik lidí (nap. ToFire, Sonyk, Substance, K?emílek...) a úpln? bez problém? tak jak jsem popsal. Rozhodn? setedy pouští líp jak na 3/4 zbytku okruhu vyjma rovinek.
Jo, máš pravdu, neposeru se z toho a neposral jsem se. Fakt je ale n?kdy t?žký p?e?íst ne?itelnýho jezdce. Jsem to necht?l n?jak moc komentovat ale když to Jarin na?al...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote