View Single Post
Old 27.12.2014   #1024
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

aspect: GTR mi p?ijdou taky "lehký", ale t?žko hodnotit, když jsme v tom v reálu nesed?li. Já jel jen v civilních R8 a RS GT3 a rozdíl proti normálnímu autu obrovský, neporovnateln? líp to brzdí, sedí, zatá?í, všechno. Samoz?ejm? jsem s tím nejel žádnou pilu, ale p?išlo mi to taky "lehký". Možná GTR i odpouští, ale nic to nem?ní na tom, že když p?ijde rychlík z reálu jako Klouczech, tak prost? všem ujede. Odkoukal jsem n?kolik GT3 replay? z minulé ligy a nem?l jsem pocit, že by se "prasení" n?komu vyplatilo.

JackCY: jsi velmi rychlý, ale promi?, ?ást z toho co píšeš je podle m? mimo. V??ím tomu, že to je proto, že jezdíš furt na myši a pak t?žko n?které v?ci posoudíš, protože jen obraz to asi nezprost?edkuje.
Model AC rozhodn? není proti LFS klouzavý. Vem si t?eba XRG (140k), na suchu to p?ivedeš lehce do smyku, udržíš celou zatá?ku a na konci t? to ani nekopne a nep?ehoupne na druhou stranu, prost? to jde do ztracena jak na sn?hu. Zkus to samé v AC. Bohužel ty neucítíš ve volantu co to d?lá, p?esto poznáš, jak o 100k výkonn?jší E30 v AC je problém udržet na suchu v driftu. Jestli jsi zkoušel n?kdy driftovat s <150k autem na suchu, tak víš o ?em píšu.
Psal jsi taky že "nepretaceji se ani ta premotorovana monstra" - no to jsem vid?l, když jsem za tebou jel na Spa a ty jsi skoro všechny zatá?ky jel bokem, F40 ti po?ád ust?elovalo. Zrovna tak poslední závod GT2/Macau, to auto drželo prakticky jak p?ibitý a ty jsi stejn? mával zadkem, mám replay, kdybys mi nev??il
Na jiném fóru jsi zase psal, že defaultní FOV 56 je jak koukat dalekohledem a že jezdíš 65 (90st horizontáln?) na 16:10 monitoru. Na tom všem je vid?t, jak odlišn? vnímáš pocit reality a že se asi neshodneme. To co jezdíš ty je totiž jak koukat dalekohledem, ale oto?eným.
Pablo is offline   Reply With Quote