View Single Post
Old 23.7.2014   #897
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Pro me by asi nebyl problem prejit na UVZ web pro pokec o AC, ale podobne jak Honza - sem chodim nejen kuli AC, ale tak nejak celkove pro info o simracingu a vlastne i offtopicu.

Mam ted uz delsi cas problem najit si cas na jezdeni a booking system v AC mi to jeste vic komplikuje. Zlaty LFS, kdy si vyberu prazdnej server a vim, ze tim prilakam dalsi jezdce, kteri se behem kratky doby pripoji a pak si odhlasujeme P/Q/R dle domluvy.
V AC nenalakam nikoho, protoze si server zaberu opravdu jen sam pro sebe a to uz muzu jezdit rovnou offline. Kdyz uz si vyberu kombo a chci se pripojit na server, tak proste netrefim booking okno. Minu ho - OK tak si dam hotlap na jedno kolo a mezitim tam ten booking bude. Neni - porad zavodej, tak si dam druhej hotlap a pak uz to vyjit musi. A zase nic. Po X pokusech jsem stravil cas offline jezdenim a multiplayer tim padem nepotrebuju.

Pokud jde jmenovite o UVZ server, tak jsem snad nikdy nemel to kombo, co se tam zrovna jezdilo. Kdyz uz jsem si teda potrebny mody stahnul, uz tam samozrejme jezdili neco jinyho.

Zavodeni mi chybi - nejen ligy, ale i takovy to pick-up-a-race. Jenze LFS je mrtvy a AC se sotva narodilo a musi se dostat pres detsky nemoci. Asi si taky zas budu odskakovat k iR.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote