View Single Post
Old 8.4.2013   #84
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
Smekám p?ed výkonem 74 P. Horák...
Díky, donutilo m? to kouknout na replay a když jsem vyjížd?l po oprav? z box? na posledním 30. míst?, m?l jsem ztrátu 45s na p?edposledního. Moc jsem nedoufal, že to sjedu, ale vzdát jsem to nehodlal.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Moc a moc se omlouvam Pablovi. Jeden z tech dvou stouchancu v posledni zatacce byl ode me V kopci hned za zatackou jsem to uplne vypustil a aspon pockal az projedes.
V pohod?, m? spíš mrzelo, že jsi ztratil místa ?ekáním, protože na rozdíl ode m? bojuješ o celkové umíst?ní. Sice jsem myslel, že to trochu potrápím vep?edu, ale nakonec se mi z toho stala jiná výzva, takže jsem si to užil taky.


Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Pablo: Na tom zacatku longu jsem o tobe vedel, akorat jsem necekal, ze do toho v tom miste pujdes :-/
No to byla moje blbost Já se tam cpát necht?l, ale ty jsi jakoby zpomalil a najednou jsem byl vedle tebe ani jsem nev?d?l jak. Navíc se projevila moje nezkušenost s novým FOV. Ono to opticky dost p?ibližuje, takže jsem m?l p?ed zatá?kou pocit, že už jedu 1/2 auta vedle tebe. Jenže p?i pohledu z vrchu jsem byl ješt? úpln? za tebou. Prost? jsem to v tu chvíli po.. a byl jsem rád, že jsi to neodnesl taky. Navíc já t? omlátil asi 3x a p?itom s nikým jiným jsem snad nem?l kontakt, takže z tvého pohledu jsem ti mohl p?ipadat jako pirát, co to mlátí levá pravá

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Pristi zavod vymenim za cyklistiku, cehoz lituju, rally bych si rad dal.
OT: jste trochu nap?ed, já byl v ned?li na b?žkách a podle t?ch kvant sn?hu ješt? minimáln? p?íští víkend to budou zase lyže
Pablo is offline   Reply With Quote