View Single Post
Old 8.4.2013   #83
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Q: D?lal jsem co šlo a 9. místo.
No zádrhel je, že jsi p?ede mnou ješt? nebyl a zk?ížil jsi mi cestu. Tím si jsi svým zadkem najel na m?j p?edek. Místo jsi tam m?l. Myslím, že je to o 2 kola dál, co jsem se tam pohodln? vešel s bavorakem. On ale respektoval, že tam n?kdo je.
Nesouhlasim. Ud?lal jsem ti op?t fotoseriál.
1) http://www.2i.cz/7c8c2f05d6 50m p?ed zatá?kou jsme bok po boku, v tenhle okamžik už mám, dle obecných pravidel závodu, právo na stopu.
2) http://www.2i.cz/5eae0d27f4 25m p?ed zatá?kou jsem už p?ed tebou
3) http://www.2i.cz/38c86b4192 V zatá?ce jsem už o auto vp?edu. Vp?edu jsem byl já a m?l jsme právo na volbu stopy, tudíž žádné p?ek?ížení. Jel jsem si svou stopu, kterou jsi m?l respektovat. Nerespektoval.

EDIT: Stejn? to nechápu, držel jsem se co nejvíc na vnit?ku, nic víc tam nešlo, protože jsem d?lal místo tob?. Jak už jsem napsal, být to obrácen?, obzvláš? po tom, co jsi zkazil výjezd z p?edchozí zatá?ky a já m?l výraznou rychlostní p?evahu, bych to pustil. Ale tohle prost? nemá smysl ?ešit, na protest to neni. Každopádn? si mysli co chceš, já si myslim svoje.

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Jak m?žeš ty v?d?t, o kom vím a o kom ne. A v Eau Rouge jsi ty o mn? v?d?l? O situaci kolem sebe mám p?ehled a o tob? jsem v?d?l moc dob?e. Nediv se, že s tebou závodím tvrd?, když ty s ostatními taktéž. Navíc jsem auto m?l celou dobu pod kontrolou a na vnit?ek jsem zaúto?il, až když jsi tam nenajel ty (což m? p?ekvapilo). Kdyby jsi ten vnit?ek zav?el, najel bych tam, kde jsi nakonec z?stal ty, takže bys nebyl sest?elen.
Ano, v?d?l jsem p?esn? kde jsi. O?ekával jsem ale jinou reakci. Tohle beru jako závodní incident, ale stejn? s tebou nesouhlasim.

Ale podívej na ten fotoseriál z p?edchozího p?ísp?vku. Brzdil jsi velmi pozd? a já ti tam schváln? d?lal místo, abys do m? nenaboural. M?l jsem ješt? v?tší právo na stopu než v eau rouge. Nelíbíš se mi hochu.

EDIT: V 2. citaci jsem to špatn? pochopil, píšeš o té druhé akci. P?ejel jsi brzdný bod o p?knou ?ádku metr? a to prost? nejde ubrzdit. Já s tím ale po?ítal a nechal tam místo, protože jsem v?d?l že když tam vjedu, tak dostanu n?peknou ránu. Na to, jak n?p?kný to byl pokus, jsem ti až moc povolil. Kdybych neud?lal co jsem ud?lal, byl by to jasný protest. Ale jezdim hlavou a vim, co si m?žu dovolit. Tv?j manévr pat?í mezi ty, co bych si nedovolil, protože nejsou v rámci zachování ?istoty a pravidel proveditelné (?íká se tomu divebomb). To nic ale nem?ní na tom, že na to, co jezdíš, jezdíš na m?j vkus zbyte?n? agresivn? a nelíbí se mi to. Op?t si mysli co cheš, nehodlám se o tom už s tebou dál bavit - nemá to smysl. Ahoj.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 9.4.2013 at 00:12.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote