View Single Post
Old 5.11.2012   #215
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

konecne jsem se dostal ke kompu. Jsem na sluzebce, tak mam omezenej pristup.
Diky Jardovi a Flamovi za pomoc pri kvalde, za vysledky a odhaleni prohresku. S Agentem se na to podivame asi az se vratim ze sluzebky a domluvime se na trestu.

Q - celkem provar, pac jsem si zapomnel zmenit mnozstvi paliva v nadrzi a vyjel jsem s 25l. Mohlo to tedy byt o nejakou setinku lepsi, ale co uz.
R1 - Hlavnim cilem bylo dostat se do 10ky a to se mi povedlo. Sice jsem jezdil nevyrovnane, ale aspon nedelal fatalni chyby. Nakonec osme misto a za to jsem bzl rad.
R2 - Na startu jsem se malem nevesel mezi Logicala a Lalu. Nastesti si s tim RB4 poradilo - sorry Logical, snad jsem te nezpomalil, ale nemel jsem kam uz uhnout. Pak jsem se drzel az do asi 16 kola prvni. Trochu jsem se bal o crash a abychom se nezpomalili natolik, ze by nas dojel Rodo, tak jsem Klouczchovi moc nevzdoroval a nachal ho jet. Priste uz to neudelam, pac mi daval jen v sikane, jinak jsme jeli vyrovnane a mozna jsem se o to misto mel pokusit zabojovat. I kdyz pro me velky uspech I to druhy misto. To jsem fakt necekal. Na druhou stranu jsem krom 2-3 kol jel ciste a rychle a az jsem se divil, ze me nikdo nedojizdi.

Diky za ucast a snad se takova ucast bude drzet do konce cupu.
A jeste pochavala. T1 az ukazkove cista a bez crashe! Jen tak dale
mufisto is offline   Reply With Quote