View Single Post
Old 29.8.2011   #847
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: V tréninku p?ed závodem nebyl problém dát 1:36, ale te? se neda?ilo. 4. místo.
S: Start super, ale ud?lal jsem pár chyb a ztratil Ghosta a Radkovi jsem ani radši moc nebránil. Hanz jel dob?e, ani jednou mi to tam neposlal, až ke konci ud?lal divebomb, ale nechal m? jet. Tohle tempo jsem nemohl udržet aniž bych nepálil gumy. 3. místo.
L: Start dobrej, ve vrácáku jsem tam pouš?ouchnul hodn? lidí asi, ale n?kdo m? myslím taky hrnul, sry. Ohnul jsem si zadní pravý kolo a to byla chyba. Pak jsem se probojovával dále až na druhé místo, když jsem najednou zjistil, že moje pravá zadní se h?eje zvenku místo zevnit?. Hned m? docvaknul Radek, kterýmu jsem se zase moc nebránil, protože bych se tím akorát zdržoval. Pak jsem to poslal do st?ny v rychlé pravé na kolejích a p?edjel m? Hanz. No a to už byl za mnou Ghost a já to pálil co to šlo. Celkem jsem ho držel za sebou a dokonce zaúto?il na Hanze ješt?, který mi to klasicky zav?el. Pokud bys tohle cht?l ud?lat, tak bys mi tam m?l nechat místo aspo? na auto, protože tady se normáln? dá p?edjížd?t. Kdybych byl jako ty, tak to tam podržím a p?eto?ím t?!
Pak jsem ud?lal chybu, p?i Ghostov? útoku a definitivn? m? p?edjel.
5. místo.
Vyhrál lepší a tak to má být. Gratulace Ghostovi k vít?zství ale i všem fér hrá??m, co cup jeli. Byla to sranda
Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Zapomínáš ale na to, .......
Tohle neni nfs nebo další hry stejnýho typu.
+1
Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Možná by sis m?l ty arkády NFS nebo GRID zkusit, když myslíš, že se tam dá bourat jednodušš?ji a bezpe?n?jši než LFS - tam totiž ty kontakty mají daleko fatáln?jší následky než tady. V SHIFT2 ti vážn?jší kontakt vážn? pošramotí auto a když vyletíš z trat?, tak to není jako v LFS že to trochu o?ukáš, tam to rozsekáš na totálku. V GRID, ten je mnohem zábavn?jší a ješt? nebezpe?n?jší, tam jsou kontakty o?esávací, ale sta?í prudší náraz do bariéry a skon?ils ... to v LFS moc nehrozí
Tímto se všechno vysv?tluje. Vra? se asi ke svým oblíbeným arkádám.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote