View Single Post
Old 29.8.2011   #845
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Zapomínáš ale na to, že tady m?žeš jet jako tank a auto se moc nepoškozuje. Ty tvoje "nevinný" kontakty by v reálu znamenaly utržený kola, zni?ený chladi?e, atd. Jo, v F1 se dá jezdit na kontakty, ale na fakt lehoulinký. A ti jezdci si toho jsou sakra dob?e v?domi. 90% kontakt? tady v lfs by bylo v reálnym sv?t? fatálních. ?ikej si co chceš, ale já s tebou prost? po?ád musim nesouhlasit. Mam zkušenosti s mnoha jiných závodních her a rádoby simulátor? a závody jako tady v lfs jsem si nikdy tak neužíval. Mimochodem ty tvoje blokování se v F1 velmi ?asto odm??ujou trestem DT, obzvláš? když je tam kontakt. Viz. jistý po?et DT trest? te? ve Spa - "causing a collision" - Senna a další (i když Senna nebyl úpln? tenhle p?ípad, ale zasloužil si to). Ono je totiž s n?kterejma lidma úpln? radost vozit se bok po boku, když oba víme co d?láme. Jenže když už máš p?esah a n?kdo t? prost? zám?rn? vytla?í atd., to se ned?lá. Já osobn? si myslim, že kdybys v reálu závodil tak jak jezdíš, m?l bys každej závod DNF bu? z d?vodu kolize nebo ?erný vlajky. Tohle neni nfs nebo další hry stejnýho typu. Ale každopádn? díky za ú?ast, rozhodn? jsi tenhle cup obohatil.

Nezapomínám ... naopak. Ve skute?ném závod?ní podobných plechovek, jako tu jezdíme, je mnohem více mnohem ost?ejších manévr? a kontakt? a nikdo s tím problém nemá, protože to pat?í ke skute?nému závod?ní - podívej se na BTCC ?i Japonské mistrovství - tam se na n?jaké: "jen on mi tam vjel, jen on m? vyblokoval a je on do m? str?il" atd. nehraje, tam se závodí!

Samoz?ejm?, že to nesmíš p?ehnat a vy?adit toho druhého ze závodu, ale vytla?ování ve smyslu vybrd?ní v kontaktu plech na plech atd, je zcela normální a používaná v?c v?etn? blokování (samoz?ejm? ne ve vysoké rychlosti). A ur?it? se za ní netrestá, to po 20 letech sledování závod? všeho druhu vím jist?. Trestají se úmyslné kontakty s cílem vy?adit toho druhého ze závodu nebo ho "potrestat" což jsme vid?li v F1 tento víkend, ale vzájemné kontakty a postrkování bez zjevného nezvládnutí vozidla se netrestají.

A jezdit jako Tank? To vypadá úpln? jinak a v žádné závodní h?e, co normáln? hraju se to nedá, ani tady .... Možná by sis m?l ty arkády NFS nebo GRID zkusit, když myslíš, že se tam dá bourat jednodušš?ji a bezpe?n?jši než LFS - tam totiž ty kontakty mají daleko fatáln?jší následky než tady. V SHIFT2 ti vážn?jší kontakt vážn? pošramotí auto a když vyletíš z trat?, tak to není jako v LFS že to trochu o?ukáš, tam to rozsekáš na totálku. V GRID, ten je mnohem zábavn?jší a ješt? nebezpe?n?jší, tam jsou kontakty o?esávací, ale sta?í prudší náraz do bariéry a skon?ils ... to v LFS moc nehrozí

Každopádn? jsem rád, že jsem to podle tebe obohatil , snad to myslíš v dobrém
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote