View Single Post
Old 21.8.2011   #752
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: kone?n? se mi povedla kvali.
S: Souboje s Hanzem do 4 kola,od T1 jedeme vedle sebe,jedu po levém okraji na rovince a Hanz se na m? tla?í,má celou ší?ku trat?,ale kdepak,prost? musí jet vlevo,dokud m? nevystr?í a nejdu do hodin,dojel jsem ani nevím kolikátej p?kn? nasran?j.
L: start s Hanzem za zády m? v?bec net?šil,hned v prvním kole mela p?ed šikanou,odneslo to ?ízení,ale pokra?oval jsem,pak m? p?edjel jarda s Hanzem,tak jsem se kochal zezadu jejich soubojem,pak m? humor p?ešel,když Hanz najel zleva do Jardovo zadku,šli oba do trávy,Jarda v klidu pokra?oval,no já jsem za?al Hanze p?edjížd?t zleva a co na to Hanz?op?t se tla?í doleva aby si najel ale v?bec ho nezajímá že já jedu po okraji a že by t?eba uhnul vpravo,nakonec ho to hodilo doprava do trávy a když vyjel tak m? jednoduše sundal.To už jsem se rad?ji odpojil.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 23.8.2011 at 09:41.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote