Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 2.9.2005   #14
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

tak jsem rfactor licensed.. jestli mate nejaky otazky, tak se klidne ptejte.. todle jsem ted psal na hofyland..
hraju to sice jen 800x600 (dx9) a tak nejak v default nastaveni co mi doporucila hra (asi neco jako medium), ale ta hra vypada i tak naprosto krasne.. fps kolem 60ti.. v pohybu to vypada opravdu uplne jinak nez na screenshotech a ty kokpity nemuzete soudit podle toho, co lidi vytipli na zacatku, protoze tam funguje neco jako mod kariera a narozdil od lfs, ty kredity k necemu jsou (kupovani aut, upgrade..)
zahral jsem si jen offline proti aikum co tam bylo nastaveny, dal jsem si jednu sezonu, ktera obsahovala 3 velke ceny (2 okruhy a jeden oval) a za tu chvili jsem ziskal necelych 20 tisic kreditu.. to v pohode staci na upgrade na GT2 auto a hned je to jinci kafe.. uz to neni takovy to pomaly ukolibany, ale pekne svizna jizda.. zvuky jsou samozrejme taky super.. oproti GTR zlepseni jak bejk, rekl bych.. ale nemohu posoudit, stejnou kategorii aut sem si v rfactoru tezko mohl zkusit..
jeste jsem zkousel nejakou tu mensi formuli a ta mi pripada taky dost verna, velkou F1 jsem bohuzel nezkusil, protoze ta stoji nejakych 2,100,000 coz na to asi jen tak mit nebudu..
ale diky tomuhle vznika otazka, jak to bude v online zavodech? Bude mit kazdy sve auto upgradovany na max nebo snad budu zavodit i s pomalejsimi vozy? No z toho onlinu jsem zkratka trosku v rozpacich, ale single je fajn..
jinak kdyz sem se pripojil na nejaky server s 15ti lidmi, tak to vypadalo ok, ale hromadny start jsem si nezkusil, byl tam jen trenink..

nevim zatim co si o rfactor myslet.. celkem jsem z nej nadsen, ale beru to spis jako offline hru, na ten online jsem zatim dost skepticky.. ale urcite se tesim na moddery a na real trate/auta.. hlavne mod BMW M3CH
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote