View Single Post
Old 26.6.2007   #8
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: Nakousnul jsem povedené kolo na za?átku, jenomže jsem ho pokazil na sjezdu z oválu. Pak už jenom trápení a jeden nanicovatý ?as na 12. místo.

Sprint: Frmol na za?átku, p?i bržd?ní do první v?tší zatá?ky jsem dostal body?ek od BOSSe, ale našt?stí jsem to ustál bez poškození vozu. Potom p?išla chyba v táhlé zatá?ce na ovál, ze?, poškození vozu, trápení až do cíle.

Long 1: Povedený závod. Postupn? jsem se propracoval na 5. místo a dorážel na Erasera. V jednom kole, ješt? s TonymG jsme p?ed druhým retardérem jeli t?i vedle sebe. Na ten moment nezapomenu . Pokaždé jsem ud?lal chybu v T1 a pak Erasera celé kolo dohán?l. V posledním kole jsem se mu dostal na zadek a po nádherném souboji jsem do n?j trochu str?il v nájezdu do pomalé pasáže na konci okruhu (sry), nakonec i p?esto p?kné 5. místo.

Long 2: Za?átek se povedl, pak m? ale rozhodil incident v pomalé zatá?ce po první šikan?, n?jak špatn? jsem se zorientoval a sám se o R.Fila odpálil na svodidla (doufám, že jsem ti tím nic neud?lal). Pak už jen trápení až dokonce s nakouslými tlumi?i a n?jaké p?edposlední místo...

Poslední ve?er pro m? byl celkov? asi nejnevyda?en?jší. P?esto p?kné závody, organizáto?i mají vzkaz p?ímo v threadu pro ligu .
__________________
Itar is offline   Reply With Quote