View Single Post
Old 16.10.2007   #11
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quali: jo az na to ze mi zamrazilo kdyz cca na 5minut byly pingy okolo 1000ms. Po chvili se to zas rozbehlo a ja prisel o pulku kvaldy. No rikal sem si ze 10 minut je casu dost a vyjel sem si poleposition.

S1: no problemo. Hotlap mode ON, jinak nic zvlastniho
S2: celkem rychle sem se dostal do vedeni a pak zase hotlapeni.

L: no se SIRem nam to celkem jelo a drzeli sme se kousek od sebe a predjizdeli jednoho za druhym. Nejvic me zdrzel Chaos za kterym sem krouzil cca 1,5 kola . Zacal sem stihat Kida za chvili sem ho mel a zkusil sem ho predjet v sikane. Bohuzel kid to nezvlad a naboural do pneumatik a ty ho odrazily primo do me. Dobelhal sem se do boxu a zacal stihacku. Celkem to slo ale pak sem nezvlad druhou sikanu a napalil sem do pneumatik tak nestastne, ze se mi cumak ohnul dolu a ja jel spis po cumaku nez po gumach. Zkousel sem to vsemozne obrousit a oklepat o obrubniky ale nezlepsovalo se to. Ale dalo se jezdit casy pod 44s. Do povinnyho pitu zbyvalo cca 8 kol a ja si rikal ze uz to vydrzim. I s poskozenym autem sem dohnal jezdce predemnou ale pri pokusu predjet sem se roztocil a zustal cumet predkem ke zdi. GAME OVER...

sem lempl
Felix is offline   Reply With Quote