View Single Post
Old 28.6.2011   #206
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

[quote=Radek CZ;129921]Koukám se na tvuj post, ale smajlíky nevidím. Já si šel zazávodit a v moment kdy m? auto ztrácelo sekundu na kolo, tak jsem ud?lal blbou chybu a tak jsem se rozohodl skon?it. Stejn? se nemusíš obhajovat, já t? neviním s výsledku TG v cupu. Jen jsem s toho vyšel tak že jsme vyhráli t?i závody a nejsme ani na bedn?, tak jsem to myslel. Jinak k zpusobu ?ešení protestu a výši trestu nemám co ?íct, je to rozhodnutí komisa??. Myslím si že i podle normálních okruhových pravidel by to nebylo p?íliš fér, ale nechci se o tomhle dál hádat, je to trochu unvavující.[/quote

Je tam ty divochu a smajlíci,já se nehádám,ale diskutuji,myslím že dle normálních pravidel by to nebyla jen moje vina,oba jsme m?li prostor kam uhnout,ale ani jeden jsme to neud?lali,já ti nevy?ítám že jsi dal protest,ale udivila m? výše trestu vzhledem k výši trest? v p?edchozích závodech.
Kdybych byl na tvém míst? tak bych ze závodu neodstoupil ani kdybych m?l jet 5x do pitu na opravu,body by ti na celkové vít?ství sta?ili.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote