View Single Post
Old 28.3.2010   #10
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

westhill se mi nelibil od zacatku a bylo jasne, ze zavod na nem bude o nervech a o tom udelat co nejmin chyb, kdyz se do toho pridal jeste narocny vikend a 3/4 hodiny zdrzeni pred startem, tak uz to neslibovalo moc valne vyhlidky

kvali zvolena na r1 s prezouvanim, tentokrat aji dotankovanim, ale zadne kolo se mi nepovedlo, takze asi 23. ale zadne ambice jsem nemel, takze asi spokojenost, protoze zatim se mi jezdilo fajn

deni pred R1 bylo k uzoufani a nestvalo me to ze je technicky problem ale to ze tam par lidi neustale celou tu 3/4 hodinu porad chatovalo a kdyz se melo nekam presouvat tak nekteri ani nevedeli kam, protoze nekdo zahlasil, jdem tam a dal disconnect aniz by nejak resil admina a celkove oproti minule D2 neukaznenost atd. nebyt toho vseho a kdyby mel slovo jen admin, mozna se jelo aji driv

R1: hlavne dojet a nechybovat, darilo se, po chybach souperu postupne splhani az na 14. misto, pak hodiny za pomalou sikanou a konecne 17. spokojeny
R2: uz jsem skoro spal a nevidel na trat, z pocatku jsem se drzel zadni skupinky, ale pak jsem nekolikrat chyboval, jednou kacirek, jednou hodiny atd, propad na posledni a dokrouzeni do konce, hlavne ze jsem aspon dojel..

nekolikrat se mi stalo, ze se prede mnou tocily formule, byla zluta vlajka, takze jsem brzdil abych predesel hromadnym srazkam a velkym karambolum a ze zadu prolitlo nekolik jezdcu pod plnym plynem

celkove jsem trochu zklaman urovni D1, jak na trati tak mimo ni, problem je asi v tom, ze tam jsou vetsinou velmi mladi ambiciozni jezdci, kteri umi zajet rychle, ale jeste jim asi neco chybi
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote