View Single Post
Old 23.3.2013   #203
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Asi mi nerozumíš. Normální auto se ?ídí/cítíš zadkem. To v simu nemáme, tak se ?áste?n? (k FF a zvuku) ?ídíme i obrazem. Každý pixel náklonu/pohybu ti m?že dávat informaci, co se s autem d?je. Pokud ale tím kokpitem (hlavou) hýbáš, nemáš ten pohyb kokpitu v??i okolí jak ode?íst, nevíš co z toho je pohyb auta a co pohyb hlavy (samoz?ejm? trochu to víš a ?asem se vycvi?íš, ale ?ást informace se ztratí a proto to zpomalení, jak psal Ag).
Rozumim a mas pravdu. V AC hned pri prvnim spusteni jsem si zapnul prave ten fixni kokpit, abych mel vic informaci. Neuvedomil jsem si ale, ze drobny rotace hlavy muzou mit vliv na vnimani tehle informaci. Pokud ale bude otaceni kamery ve hre vyhlazeny (na zaberech oculusu je videt, ze otaceni je krasne hladky, zadny noise), myslim ze problem to nebude veliky. Je to ale kazdopadne dobra poznamka.

Na druhou stranu obrovskej prinos oculusu vidim v tom, ze vidis perspektivu, takze budes mnohem lepe odhadovat vzdalenost, coz muze tvoji rychlost naopak zvysit a hlavne pomuze v soubojich s ostatnima.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote