View Single Post
Old 9.1.2012   #31
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Jsem si myslel, ze to je nejakej bug, kdyz se mi porad zobrazovala 2. pozice. No i se spatnym casem to fakt nakonec vyslo na to 2. misto, to jsem cumel

S: Rodo z 1. mista odpad hned na zacatku kuli odrovnanymu tlumici a zbytek zavodu jsem odjel na 1. fleku

L: Start z 8. mista v pohode. Sved jsem tam par souboju nez jsem se na cas zasek za Petersbondem. Pri jednom utoku jsme se lehce tukli a ja ztratil par mist, ale casu jen trochu. Jeste tam byl jeden nebo dva souboje, az jsem se na delsi cas zavesil na Mufista. Az do zhruba 2/3 zavodu jsme si spolu po chybach nekolikrat vymenili pozice. Pri jednom prujezdu sikanou jsem mu pripravil horkou chvilku, kdyz jsem do ni malem ani nezatocil. No dostal jsem tak zezadu poradnou slupku, ale oba jsme pokracovali beze skod. Ke konci jsem jeste dojel a predjel postupne Bada a znova Petersbonda. Prubezne jsem po problemech dalsich jezdcu vydelal dalsi pozice a v cili z toho byla bronzova pricka.

Bal jsem se, jak to zas s timdle kombem dopadne, ale povedlo se mi vyvarovat se fatalni chyby a odvazim si super vysledek

Oba zavody nakonec vyhralo UFJ, i kdyz podle treninkovych casu jsem tomu moc sanci nedaval. Hlavne Logical sekal neskutecny casy.


Jo a omlouvam se Masterfulovi, ze jsem mu v jednu chvili poslal neprijemne gumy do cesty. Bylo to na zacatku posledniho sektoru.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote