Thread: 1.race tiskovka
View Single Post
Old 27.3.2011   #7
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

u me ve 100-101. kole myslim a cas kdy jsem se zase pripojil 4:22:38

-staci tady tedy zminit??

Jinak co se dojmu tyce tak kdyby me to nekoplo moh to bejt zivotni zavod :-( -super rozjety az na to lagovani (opravdu bylo tezke s tim jit to tesnejsiho souboje... -troubilo na me XRR APR tymu po predjeti na cilovce, ale opravtu to odeme vypadalo jako by na me najelo a ani moc lagovite se to nezdalo...

Jinak se omlouvam vsem po mych hodinach za SC.. satral sjem po stole a trava, pak jsem ve zmatku zacvalak padly razeni abych dal 1 a jel,ale dal jsem zpatecku bohuzel a procouval omylem pres trat... jestli jsem nekomu tim ublizil tak omluva.

Do 100. kola opravdu bomba a verim ze by bylo podium, po trech hodinach jsem opravil auto a jelo bezvadne jako novy... az do chvyle kdy jsem ztratil pripojeni

nekde kolem 4hod. 22 min. Me to i s Hanzem koplo (jsme za stejnym routrem). Takze pripojeni znovu a jizda kdy jsem bcas tapal ohledne modre vlajky zvlast po restartu -tedy koho poustet, komu ujet (jelo mi to docela dobre takze fajn..)

Pak na konci uz vsichni lagovali docela dost a pri jednom poskoceni jsem to oprel o zed... tedy to me stve nejvic...alespon cilem jsem projet chtel (kdyz uz to 36 kol pred koncem vypadalo na poradnou oslavu).

Diky za maximalni snahu o otoceni na konci (s tema barierama dobry napad :-) ).

Celou dobu jsem odridil sam a tedy muzu rict ze docela dobre... po malom protazeni bych snad jeste jel :-D :-D :-D


Tak tedy snad priste lepsi a snad se podari vyresi alespon ty lagy :-)
ZABII is offline   Reply With Quote