View Single Post
Old 25.1.2010   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pro bavoraka: omluva prijata.

dale: to co predvedl pan brutar ne jen svoji jizdou v kvali a porusenim rpavidel kvali ale naslednym chatem ze se nepredjizdi vpravo atd to uz bylo moc. Za to musel nasledovat ban a doufam ze to bylo i varovani pro ostatni.

Chovani jezdce Brutar bude proresovano dal. Prihlasit se do rozjeteho cupu a timto zpusobem se uvest to snad ne. Nehlede na to ze v jejich týmu je ?lov?k co s náma už jel první závod. Budu ?ešit zda vylou?it nebo ne.

V tu chvíli ve?er sem si ho cht?l p?idat na black list, ale to sem zatím rozmyslel.

Hrozn? m? mrzí m?j v?erejší výpadek. ?asy sem dával kolem 14s a t?šil se na souboje s 00Ja. v prvním závod? chyba se spojkoj a pad pripojeni a radost v trapu. K tomu ta neukazneniost na serveru kdyz sem napsal ticho atd. To byla v?era poslední kapka že po cest? dom? k p?ítelkyni sem zvažoval že zbytek cupu p?edam do rukou EGT a ja už s LFS a aktivnim ježd?nim skon?im a budu se jen ob?as vozit na publikach nebo n?jakých ostatních závodech. V?era sem byl fakt neskute?n? roz?ílenej.

Sice je to ALTP ale nekte?í p?eedvedli že nemají mozek a neumí p?ed krizovou zatá?kou ani ubrat plyn jen aby nahnali tisícinu. Nepochopim prost?. Jedu abych jelm závodil a dojel s ?istym sv?domim. V?era sem nem?l kudy p?edjet AG Tomas CZ a kolikrát sem byl vedle n?j, ale v?d?l jsem že jsou ty zatá?ky krizové tak jsem radši ubral a za?adi lse za n?j. CO JE NA TOM TAK T?ŽÉHO??? Ale já vid?l jen jak se po?ád n?kdo n?kam cpei když nemá ani malej p?esah. tím vznikali salta boura?ky nep?ehledné situace. Sem zv?davej na m?sto. Pokud to tam nebude v rámci možností normální je tohle poslední cup ode m?.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote