View Single Post
Old 31.5.2014   #11
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Inak o ligu si myslim ze by bol velky zaujem. Na tomto fore uz tiez bolo nejake hlasovanie, tak pripadne sa mozes pozriet na vysledky toho.
Jen pro info: ty výsledky zdejšího hlasování budou ur?it? v budoucnu použity, akorát jsem to cht?l d?lat celkem seriózn? a v sou?asné dob? to AC moc neumož?uje, takže odloženo, ne odpískáno
Sám jsem zv?dav, jak se UVZ s výsledky závod? poperou - on n?co umí logovat server, ale nemám kapacitu linky abych založil a zkoumal. Replaye nesta?í na délku závodu, takže protesty by byly taky problém.

Quote:
Originally Posted by bejvalo View Post
dneska jsme zkouseli pojezdit vicero aut a rozhodlo se o Ferrari Italia Stage 3. je to poslusna mrcha a pro testovaci turnaj postaci. neni tam tolik veci na nastaveni tak doufam ve vetsi vyrovnanost. premysleli jsem i o GT3ojkach ale ty nechame asi na pozdej. prece jenom u nas se jedna spis o novacky vcetne me.
Podle toho, co jezdíte, jsem to tipoval na E92 GT2 nebo E30 DTM a ani jedno jsem necht?l, protože jsem necht?l slicky. Pak koukám F458, ok. Pak jsem ale do?etl "Stage 3" a v AC zjistil, co to obnáší.. Asi o 400 kg mén?, takže celkem brutální pom?r výkon/váha, tím jak je lehké, tak celkem slabý FF, snížený podvozek, takže na každé v?tší nerovnosti se dokáže urvat (s tím výkonem zvláš?), slicky znamenají pom?rn? úzkou "hranu", smyk nastupuje rychleji a jde h??e zachránit. Moc nechápu, jak to koresponduje s nová?kovským cupem a pro? je tohle mírn?jší volba než GT3, které jsou podle m? zvladateln?jší. Snad jen setup je u F458 S3 jednodušší. Abych jen neteoretizoval, zajel jsem si F458 S3 na Mugellu (asi 16 aut, samý Ital a podle ?as? hned ze za?átku practice to nejeli poprvé) a snad každý n?kdy vylet?l. Ur?it? to zvládnout jde, jen to prost? není auto pro nová?ky, kdy? to jezdí 300 kmh.. Když už, vybral bych spíše "?isté" F458.
Pablo is offline   Reply With Quote