View Single Post
Old 22.9.2011   #1
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default Situacia trhu simulatorov

Tuto temu zakladam ako pokracovanie debaty z temy o nkpro, aby sme to tam nezahlcovali: http://forum.czechlfs.net/showthread...&postcount=442

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Tak urcite nkPro nedkoze ponuknut tolko co iRacing, len bohuzial cenovo sa to taktiez neda porovnavat... iR je dost velky bussines, a nkPro presne na opacnej strane...

Ondrejko, rad by som si precital tvoje porovnanie prave iR a nkPro (aspon fyziku), a pripadne aj preco teda s nim koncis... ale to bude asi jasne, iR ti ponuka podstatne viac, ak teda nemas len zakladny balik ale aj dalsie masinky a trate...

Update: jedna vec ma este napadla, iRacing je zmojho pohladu dost US orientovany, staci si pozriet vyber trati... hlavne US na vyber...
iR som skusal tiez a fyzika ako taka bola velmi prijemna, bohuzial tam nejakym sposobom chybal dojem z rychlosti + mi velmi vadilo ze v oficialnych pretekoch (tych kde sa da zvysit licencia) sa az prilis prisne postihovali kontakty s druhymi autami, takze to s realnymi pretekmi plechacov nemalo vela spolocneho.
A hlavne mi este ako studentovi vadilo pravidelne platenie, pretoze v tej dobe som uz na jazdenie nemal vela casu, ale mozno ked si konecne najdem trvalu pracu, tak sa to zmeni a tych par dolarov ma nebude tak stvat
A ano, iR je dost americky orientovany, ale nastastie si tie ovaly a ovalove auta nemusis kupovat, zaroven tam pribudaju aj europske trate, takze to by som uz ako negativum nebral, kazdy si tam najde svoje a hlavne je zarucena kvalita, co je dost velka vyhoda.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 22.9.2011 at 19:16.
GothaR is offline   Reply With Quote