View Single Post
Old 25.2.2013   #151
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Tak m? trochu trápilo, že mám problém s plynulostí a FPS. A?koli jsem si myslel, že bych nem?l mít.

i7-3632
8GB RAM
Nvidia GeForce GT640

Tak jsem si za?al hrát s nastavením a narazil na zajímavé rozlišnosti. S defaultním nastavením jsem m?l 16 FPS. Když jsem snížil vše na minimum, dostal jsem se na 40 FPS. Z toho jsem byl dost rozlad?n.

Pak jsem šel a zkoušel posouvat jednotlivé nastavení a porovnávat ztrátu FPS. Po vypnutí HDR jsem se s minimálními detaily dostal na 45 FPS.

Ze zoufalosti jsem zkusil vypnout fullscreen rendering a ?ekal, zda to pojede v okn? lépe. K mému p?ekvapení to není p?epnutí window a fullscreen, jak jsem si myslel. FPS vylítly ke 100 a po zapnutí p?ikrášlení (odlesky, kvalitní stíny a odhadovaný AA) jsem se dostal na 75 FPS. Zapnutí HDR to shodilo n?kam k 60 FPS.

Tedy nastavení Fullscreen rendering není p?epnutí do okenního režimu a (alespo? v mém p?ípad?) jeho vypnutí výrazn? zvýší FPS.

BTW: V LFS mám 30 FPS a p?i okolních autech okolo 16 FPS. Nevíte co s tím? Zkoušel jsem vše co znám. M?n?ní nastavení tyto hodnoty nezm?ní.

Last edited by salik1992; 25.2.2013 at 14:59.
salik1992 is offline   Reply With Quote